Hardy

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Co mají společného víno a koňak, tedy správně cognac? Oba lahodné nápoje se přeci dělají z vinné révy. A tak je vlastně umístění prvního cognacového penzionu právě na jižní Moravě logické. Majitelům se podařilo spojit dvě významné kultury a vznikl penzion Hardy, který kromě vybraných vín z jižní Moravy nabízí též exkluzivní cognacovou galerii.

Téma tohoto vzácného nápoje se v penzionu odráží všude, protože majitelé chtějí každého svého hosta přenést do jižní Francie. A aby zážitek hostů byl dokonalý, je penzion vybavený prvotřídními kousky, ať už se jedná o prosklený sprchový kout či kvalitní kávovar.

Číst více

Vybavení

Kde budete spát

Ubytovat se můžete ve dvoulůžkových pokojích, nebo ve tří či čtyřlůžkovém apartmá. Některá apartmá mají přístup na střešní terasu. Pro ty nejnáročnější hosty je tu pak pokoj Royal, který je vybaven krásnými doplňky. Budete tu hýčkáni spánkem jako v bavlnce na rozložitém lůžku s velmi kvalitní matrací. Všechny pokoje pak mají koupelnu vybavenou luxusní kosmetikou Bvlgari a koupelnovými spotřebiči.

Co tam můžete dělat

Načerpejte novou energii, nechte se ukonejšit venkovským klidem a dejte si sklenku vína na dobrou noc. Rozhodně si nenechte ujít návštěvu v místní cognacové galerii, která nabízí to nejlepší, co se zářivě zlatavého cognacu týče. Majitelé mají osobní vztahy s francouzskými producenty, a tak zde ochutnáte prvotřídní cognac. Proškolený personál vám pak poradí, jak si dopřát ten nejlepší zážitek. A protože penzion leží v hlavním městě vína – ve Valticích, nezapomínejte tedy ani na ochutnávky vína. A abyste jen nepili, vydejte se na výlet. Třeba do Lednicko-Valtického areálu, který patří na seznam světových památek UNESCO. Taky navštivte Valtický zámek a barokní kaple Nanebevzetí Panny Marie. Nedaleko Lednicko - Valtického areálu se rozkládá další památková oblast přírodního charakteru, Pálava.

Co byste měli ještě vědět

Snídaně je v ceně ubytování.

Děti do 3 let mají ubytování zdarma, do 12 pak s 50% slevou.

Na přání vám sestaví nabídku na firemní i soukromou akci (svatbu, křtiny nebo narozeniny).

Mají zde velmi bohatou nabídku vína, vybrat si můžete například z 31 druhů prosecca.

Své domácí mazlíčky nechte raději doma.

Ocenění

  • Vítěz v kategorii Penziony 2018 Vítěz v kategorii Penziony 2018
Veškeré ocenění

Další nabídky v této lokalitě

Wellness Hotel Volarik

Hotely

Rezidence Adalbert

Apartmány

Apartmány V Jámě

Apartmány

Renesanční dům Mikulov

Apartmány

Apartmány Ladná

Apartmány