Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1 300 Kč
za noc
Penzion Mácha vám přináší útulné útočiště přímo v centru renesančního města Litoměřice. Jméno penzionu nese poctu slavnému českému básníkovi Karlu Hynkovi Máchovi, jehož dílo a životní osudy jsou pevně spjaty s touto historickou lokalitou. Majitelé penzionu se snažili přenést eleganci jeho doby a noblesu renesančního města i do interiéru.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
V 8 pokojích s celkovou kapacitou 30 lůžek převládá art deco v kombinaci s moderním skandinávským stylem. Tím vzniklo prostředí, které je více než jen pouhé místo k přespání. Majitelé usilují o to, aby promyšlené a stylově vybavené prostory penzionu umocňovaly pohodlí, komfort a odpočinek hostům. A za nás se jim to rozhodně povedlo.
Číst více
Přijímáme vouchery AP
Singltrek
Ve městě
Sauna
Terasa
Turistika

Pokoje

Naše tipy

Prohlídka Máchovy Světničky

Navštivte místo, kde žil a zemřel nejslavnější básník českého romantismu, Karel Hynek Mácha. Naleznete zde také jeho památník.

Cykloturistika

Prozkoumejte okolní krajinu po Labské stezce a užijte si nádherné výhledy a přírodu. Jednou z nejoblíbenějších částí této dálkové cyklotrasy je trasa Praha - Drážďany, která protíná také Litoměřice.

Středověký vinný sklep

Ochutnejte litoměřická vína v unikátním prostředí středověkého sklepa. Pochází z roku 1223 a nachází se v bývalém dominikánském klášteře.

České Středohoří

Vydejte se na výlet na horu Milešovka nebo na rozhlednu na kuželovité hoře Lovoš a objevte krásy tohoto malebného pohoří sopečného původu.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Pekařská 496/17
41201 Litoměřice
Navigovat Web