Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1 200 Kč
za noc
Broumovský klášter je impozantním barokním komplexem s celoročními prohlídkovými okruhy a bohatým kulturním, vzdělávacím i společenským programem. Návštěva kláštera a pobyt v renovovaných mnišských celách Domu hostů je skvělou příležitostí, jak poznat tento kouzelný region - kraj divokých pískovcových skal a unikátních barokních památek.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Přijeďte si vychutnat klidnou atmosféru klášterního Domu hostů. Pokoje vznikly citlivou rekonstrukcí bývalých mnišských cel a nabízejí neopakovatelnou atmosféru života mnišské komunity v tichu kláštera. Jako hosté si můžete navíc užít rozsáhlé zrekonstruované klášterní zahrady i poté, co je pro veřejnost už (anebo ještě) uzavřena.
Číst více
Vítěz v kategorii Penziony
Rozkvetlá zahrada
Kolo / Elektrokolo
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Baby friendly
Konferenční místnost

Pokoje

Naše tipy

Ubytování s dotekem historie

Tady zažijete opravdu unikátní ubytování v renovovaných mnišských celách. Nezapomeňte pak navštívit perlu barokní architektury, která téměř dvě stě let poskytovala domov Codexu Gigas, neboli Ďáblově bibli.

Kultura žije!

V areálu se po celý rok koná množství kulturních akcí, přednášek a konferencí. Můžete přijet sami nebo vzít s sebou své kolegy a uspořádat v historických prostorách firemní školení či konferenci. Na všechno jsou zde vybaveni a připraveni.

Broumovsko & Adršpach

Okolí kláštera nabízí kromě unikátních pískovcových skalních měst v Adršpachu a Teplicích také ideální terény pro turisty a cyklisty, pro milovníky golfu nedaleké hřiště ve Velké Vsi.

Klášterní zahrada

Dle tradiční benediktinské pohostinnosti si hosté mohou odpočinout v rozsáhlé klášterní zahradě, zahrát kuželky v historickém kuželníku, vychutnat skvělou kávu v Café Dientzenhofer a navštívit některou z výstav nebo jiných kulturních akcí přímo v klášteře.

ArtCafé & U Tří Růží

To jsou nevšední umělecké zážitky pod střechou Broumovského kláštera a potěšení vašich chuťových pohárků ve vyhlášené restauraci.

Pro milovníky architektury

Na své si přijdou také obdivovatelé architektury - zdejší vesnické barokní kostely nebo nádherné statky tzv. broumovského typu stojí určitě za shlédnutí. Prostě Broumovsko se svým srdcem v klášteře čeká na vaše objevování.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Klášterní 1
550 01 Broumov
Navigovat Web