Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1 700 Kč
za noc
Zažijte přehlídku uměleckých slohů na jediném místě v měšťanském domě ze 13. století a nechte se inspirovat kombinací gotiky, renesance, baroka a klasicismu. Vychutnejte si atmosféru domu s charakterem. A samozřejmě i to nejlepší moravské víno.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
V této architektonické perle vládne bílá, pocit lehkosti a čistoty. Minimalistickému interiéru dodávají útulný pocit původní dřevěné podlahy a sem tam odhalené cihlové zdi.
Číst více
Vítěz v kategorii Malé penziony 2021
S domácím mazlíčkem
Rozkvetlá zahrada
Kolo / Elektrokolo
Svatební místo
Přijímáme vouchery AP
Konferenční místnost

Pokoje

Naše tipy

Nevšední exkurze

Prohlídka domu je zážitkem sám o sobě. Nevynechejte jediný kout a následně nad skleničkou rozjímejte nad vším, co jste viděli.

Vše o víně

Nevynechejte návštěvu Muzea vinařství v Louckém klášteře, kde se dozvíte vše o jeho výrobě i pěstování vinné révy.

Sami sobě kuchařem

Apartmány mají ve většině případů i vybavenou kuchyň. Zajděte si pro dobroty k místnímu farmáři a k večeři si třeba nakrájejte sýry a uzeniny.

Prostor

Unikátní je především sklípková klenba v mázhausu, gotický srub ve dvorní části a dochovaná pec, kde se peklo celých 350 let.

Kolo s sebou

Podyjí je perfektním místem pro cykloturistiku. Kouzelná příroda, hluboké lesy a sluncem zalité vinice jsou pro cyklisty to pravé ořechové.

Celá pro vaši akci

Pekárna ráda přivítá i vaši firemní nebo rodinnou oslavu. Těšit se můžete na výborný catering, prostor až 30 osob a promítat zde můžete pomocí projektoru firemní výsledky i fotky z poslední dovolené.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Velká Mikulášská 459/3 3
66902 Znojmo
Navigovat Web