Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1 590 Kč
za noc
Jak se vám líbí koncept tradiční vesnické hospody v moderním podání? V Rekovicích se podařilo vytvořit inspirativní místo pro páry a rodiny s dětmi. Vyražte do Beskyd a zkuste pro změnu Rekovice – jednoduchý design ubytování, výhled do přírody a k tomu skvělá restaurace. Tak na co čekáte?
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Ubytujte se na kraji obce kousek od lesa, kde ucítíte dotek přírody na každém kroku - od použitého dřeva, úžasného okna přes celou stěnu s výhledem do parku až po lokální suroviny, z nichž vám tu připraví fantastickou snídani, oběd i večeři.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Parkování
Svatební místo
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Konferenční místnost

Pokoje

Naše tipy

Tradice v moderním pojetí

Tradiční vesnická hospoda v moderním kabátě se skvělou gastronomií a velmi vkusně zařízenými pokoji. S návštěvou restaurace, které dominuje překrásný krb, vůbec neotálejte.

Široko daleko nic

A to v tom nejlepším slova smyslu. Žádné obytné domy, ani jiné restaurace - jen vy a beskydské lesy plné tajemství. Věříme, že budete příjemně překvapeni.

Pěšky

Nevynechejte na svých pěších výletech za krásami Beskyd sochu Radegasta na radhošťském hřebeni nebo rozhlednu Velký Javorník. Vydat se můžete na Čertův mlýn a Ondřejník.

Kouzelné místo pro svatby

Nedaleká zvonička je nádherným místem pro obřad. Samotné Rekovice jsou pak absolutně ideálním řešením pro vaši svatbu. K dispozici budete mít celý areál a prostory až pro 100 svatebčanů.

Na kole

Vyrazíte-li na dovolenou na kolech, vydejte se po Radegastových cyklo okruzích, které zvládnou i vaše ratolesti. Personál vám rád v plánování trasy pomůže.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Trojanovice 2
74401 Trojanovice
Navigovat Web