Rekovice

Jak se vám líbí koncept vesnické hospody? Když takovou ve vsi nemáte, musí si ji postavit obec sama. V Rekovicích se podařilo vytvořit inspirativní centrum pro celou komunitu a rodiny s dětmi. Vyražte do Beskyd a zkuste pro změnu Rekovice – jednoduchý design ubytování, výhled do přírody a skvělou restauraci k tomu.

Vybavení

Jak to tam chodí

Rekovice najdete na kraji obce kousek od lesa. Dotek přírody ucítíte na každém kroku. Od použití dřeva, úžasné okno přes celou stěnu s výhledem do parku až po použití lokálních surovin při přípravě snídaní i skvělých jídel během dne. S návštěvou restaurace tedy rozhodně neotálejte. Je zařízená moderně, dominuje ji překrásný krb a to okno… My jsme tu zažili jazzový koncert, představte si úžasnou hudbu, super beskydské jídlo, výhled do lesa… Tady se vám bude líbit.

Kde budete spát

Zajeďte si do Rekovic a ubytujte se v klasickém dvoulůžkovém pokoji, čtyřlůžkovém apartmánu nebo rodinném pokoji až pro šest osob. Ve všech pokojích jsou použity pouze přírodní materiály s kombinací bílé barvy jako symbolem klidu a čistoty. Postele jsou vybaveny vysoce kvalitními a pohodlnými matracemi, ze kterých se vám nebude chtít vstávat. Nevadí, nikdo tady na vás spěchat rozhodně nebude.

Co tam můžete dělat

Rekovice sídlí v obci Trojanovice, ve středu turistické oblasti Horečky. Beskydy vybízejí ke spoustě výletů po okolí. Za zmínku určitě stojí socha Radegasta na radhošťském hřebeni nebo rozhledna Velký Javorník. Vydat se ale můžete po vrcholkách Beskyd na Čertův mlýn s Ondřejník. Vyrazíte-li na dovolenou na kolách, vydejte se po Radegastových cyklo okruzích, které zvládnou i vaše ratolesti.

Co byste měli ještě vědět

Ve všech prostorách wifi zdarma

Parkování v areálu

Domácí mazlíčci vítáni

Další nabídky v této lokalitě

Miura hotel

Upper Class

Penzion Jurášek

Penziony

Mariane 2

Apartmány

Mezi plůtky

Boutique hotely

Penzion Roubenka

Kouzelné roubenky