Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1 760 Kč
za noc
Před pár lety jsme začali jezdit pravidelně do Lužických hor a po cestě objevili jedno z nejlepších piv, jaké jsme kdy pili - to z pivovaru Cvikov. Když jsme zjistili, že plánují otevírat zbrusu nové ubytování, hned jsme věděli, že spojení skvělého piva, české kuchyně a moderního ubytování bude fungovat.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Nečekejte žádné výstřelky v podobě extravagantního nábytku nebo barevných tapet na stěnách. Celý interiér je zařízen v severském stylu. Dřevěný nábytek, odkryté trámy, důraz na bílou barvu. Za nás je tohle osvědčená klasika, která funguje za všech okolností. Navíc když si k tomu přidáte ochotný a milý personál, „neomezené“ množství piva, a to vše jen kousek za Prahou, v srdci Lužických hor.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Máme vlastní pivo
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Baby friendly
Konferenční místnost

Pokoje

Naše tipy

Restaurace Sladovna

Útulná pivovarská restaurace s citlivě provedeným interiérem má kapacitu 85 míst. V moderně vybavené kuchyni připravují z kvalitních a čerstvých surovin pestrou nabídku pokrmů podle vyzkoušených receptů české kuchyně. Záleží jim tu na původu ingrediencí, ze kterých vaří, a proto si je vybírají především u místních producentů.

O zábavu postaráno

Zahrajte si paintball u rybníka, projeďte se na čtyřkolkách nebo využijte možnosti zastřílet si z airsoftové zbraně.

Prohlídka pivovaru

Návštěvníci pivovaru se mohou seznámit s procesem výroby piva během prohlídky trvající zhruba 60 min. Díky odbornému výkladu získají představu o dějích, které předcházejí stočení tohoto lahodného nápoje. Hlavní částí prohlídky je srdce pivovaru – měděná varna umístěná v místnosti s monumentálními industriálními okny, dále to jsou prostory původních valených sklepů, kde jsou ležácké tanky a spilka.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Pivovarská 405
471 54 Cvikov
Navigovat Web