Hotel Kleis

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Před pár lety jsme začali jezdit pravidelně do Lužických hor a po cestě objevili jedno z nejlepších piv, jaké jsme kdy pili. Pivo z pivovaru Cvikov! O jejich „třináctce“ se nám zdálo několikrát. Když jsme zjistili, že přímo v pivovaru plánují otevírat zbrusu nové ubytování, hned jsme věděli, že spojení skvělého piva, české kuchyně a moderního ubytování bude fungovat.

Vybavení

  • Domácí mazlíčci vítáni
  • Luxusní postel
  • Parkování
  • Pivovar
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí?

Hotel je opravdu čerstvě otevřený, a my jsme nadšení, jak je stále cítit novotou. Nečekejte žádné výstřelky v podobě extravagantního nábytku nebo barevných tapet na stěnách. Celý interiér je zařízen v severském stylu. Dřevěný nábytek, odkryté trámy, důraz na bílou barvu. Za nás je tohle osvědčená klasika, která funguje za všech okolností. Navíc když si k tomu přidáte ochotný a milý personál, „neomezené“ množství piva, a to vše jen kousíček za Prahou, v srdci Lužických hor. 

Kde budete spát?

V hotelu vám jsou k dispozici pokoje pro jednu osobu, dvoulůžkové pokoje, apartmány se dvěma ložnicemi nebo velký apartmán až pro šest osob. Žádný zbytečný nábytek, přesto vše, co v pokoji potřebujete. Navíc velká okna ve všech prostorech, přidávající prostředí na čistotě a vzdušnosti. Ke všem pokojům náleží samostatná koupelna se sprchovým koutem, toaletou a přírodní kosmetikou Botanica. My jsme se zamilovali do velkého apartmánu o dvou ložnicích a odděleným obývacím prostorem s televizí.

Co tam můžete dělat?

Hotel je skvělým místem pro pořádání firemních teambuildingů, ale i pro páry nebo rodiny s dětmi. Říkáte si, jak byste strávili volný den v Kleisu? Zahrajte si paintball u rybníka, projeďte se na čtyřkolkách nebo využijte možnosti zastřílet si z airsoftové zbraně. Rozhodně ale zajděte na exkurzi pivovaru, a to rovnou s ochutnávkou. Vyberte si tak, zda vám chutná víc jedenáctka Hvozd nebo třeba dvanáctka Klíč, a to si dopřejte večer v restauraci, která vaří výhradně českou kuchyni. A my musíme říct, že výborně. 

Co byste měli ještě vědět?

  • Parkovat můžete přímo v hotelu
  • Domácí mazlíčky vezměte klidně s sebou
  • Wifi tu najdete ve všech prostorech hotelu
  • V celém hotelu se nekouří
  • Piva už jste se přepili? Dopřejte si degustaci vybraných rumů

Další nabídky v této lokalitě

Aparthotel Lípa

Hotely

Vejminek 1843

Kouzelné roubenky

Na Stodolci

Penziony

Bohemian Cottage

Malé penziony

Jítravský dvorec

Hotely