Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2 257 Kč
za noc
Na okraji národního parku Podyjí vyrostl nový designový skvost - hotel Thaya. Možná vám zní název trochu povědomě, hotel je totiž součástí již déle fungujícího vinařství Thaya, jehož vinice se okolo hotelu rozprostírají a vy je můžete pozorovat z otevřené střechy, kterou rozhodně doporučujeme navštívit.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Toto místo na první pohled zaujme čistými liniemi, svojí vzdušností a autenticitou. Architekt Jakub Cigler navrhl ubytování do dvou budov, kde jedna budova stojí na vinařském nádvoří a vy můžete z okna pozorovat zdejší ruch během vinobraní. Pokud preferujete klid, doporučujeme pokoje s výhledem do zahrady. Druhou část tvoří apartmány, které některým připomínají hobití vesničku a jiným zase malé vinné sklípky. Do které skupiny se řadíte vy?
Číst více
Vítěz v kategorii Boutique Hotely 2023
Vinný sklípek
Parkování
Domácí snídaně
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly
Cyklistická trať

Pokoje

Naše tipy

Wellness odpoledne

Thaya wellness si můžete užít po celou dobu pobytu, ale zvláště ho doporučujeme po celodenním výletu do Podyjí nebo po projížďce na kole. Sauna s vířivkou pomohou uvolnit svaly a zrelaxovat celé tělo. Nezapomeňte si na recepci udělat rezervaci a vyzvednout měkký župánek.

Zábava zaručena

Thaya je svojí lokalitou ideální pro cyklovýlety, procházky nebo vinařskou turistiku. Krásným místem pro výlety je rozhodně Podyjí. Mimochodem Dyji v sousedním Rakousku říkají... Thaya.

Vyberte si oblíbenou snídani

Kromě klasického bufetu restaurace Apri nabízí v ceně ubytování také à la carte snídaně. Vybere si opravdu každý.

Firemní akce

Thaya je ideálním místem pro teambuilding, firemní eventy i oslavy. Váš event rádi přichystají na střeše s krásným výhledem, v restauraci či ve vinných sklepích. Záleží jen na vaší preferenci.

Speciálně pro vás

Pokud jste držitelem prémiové Gold, Platinum či Infinite karty nebo firemní Visa karty, bude na vás navíc čekat láhev toho nejlepšího vína z vlastního vinařství na pokoji. Nezapomeňte však při objednávce ubytování zadat kód AmazingVisa2024.

Silvestr na jižní Moravě

Thaya pro vás letos uspořádala nezapomenutelný novoroční program, jehož součástí bude spousta výborného jídla, skvělé víno nebo výlet do okolí. Tento balíček si můžete vybrat během procesu rezervace.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Havraníky 145
669 02 Havraníky
Navigovat Web