Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2 560 Kč
za noc
Možná si říkáte, proč se vydat do Hradce Králové. Butikový hotel Mezi švy je vaší odpovědí. Právě kvůli němu si tuhle destinaci určitě oblíbíte a rádi se sem budete vracet. Sami jsme nevěřili vlastním očím, když jsme tenhle klenot na královehradeckém předměstí navštívili. Odvážný design pokojů, ve kterých je vše dotažené do posledního detailu, bude lákat nejednoho nadšence do interiérového designu.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Hotel se ukrývá v budově rodinné firmy Polstrin, která se už přes 60 let věnuje umění čalounění. Mezi švy je tedy nejen příznačný název, ale zároveň tu budete obklopeni vším, co projde pod rukama místních mistrů.
Číst více
Parkování
Domácí snídaně
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Ve městě
Design/Architektura

Pokoje

Naše tipy

Rodinná firma

Polstrin je český tradiční výrobce čalouněného nábytku. Jeho dominantou jsou sedací soupravy, křesla, jídelní nábytek a postele, které mají zákazníci doma již téměř 30 let, ale historie této firmy spadá až do roku 1957.

Je libo prohlídku?

Až tu budete, určitě nevynechejte prohlídku showroomu. A pokud by vás lákalo zákulisí celé výroby, zeptejte se na možnost nahlédnout do čalounické dílny.

Unikátnost

V sedmi pokojích od tří různých designérů vlastního Studia Polstrin nenajdete téměř nic ze standardní výroby. Každý pokoj je originálním dílem a veškerý nábytek je vyroben na míru. Pokoje jsou uměleckými návrhy, které ukazují zajímavé možnosti čalounické výroby.

Café & bistro Polstrin

O kavárně jsme se sice už zmínili, ale to vůbec nevadí. Ať už sem zajdete na snídani nebo na oběd, odcházet budete nadmíru spokojeni. Polévky, sendviče, saláty a samozřejmě dezerty - to vše z domácí výroby.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Pražská třída 799/15
500 04 Hradec Králové
Navigovat Web