Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2 200 Kč
za noc
Našli jste ideální vstupní bránu do malebných Beskyd, nádherného kraje na samém východě naší republiky. Historie tohoto místa sahá až ke jménu Sigmunda Freuda. Hotel z konce 20. století prošel velmi citlivou rekonstrukcí, díky které si můžete užívat moderní a velmi milé atmosféry celého areálu.  
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
I jmenovaný slavný psycholog by uznal, že zdejší pobyt je ta nejlepší terapie. Začněte ji výběrem ideálního pokoje. V těch komfortních dominuje dřevo a přírodní tóny. Všechny jsou velkoryse řešeny a nabízejí spoustu prostoru.
Číst více
IQOS friendly
S domácím mazlíčkem
Soukromá sauna
Bezbariérový přístup
Svatební místo
Přijímáme vouchery AP

Pokoje

Naše tipy

Vlastní voňavé domácí produkty

Zakládají si zde na vlastním fantastickém pečivu. V místní kuchyni připravují domácí chleba, housky, bagetky a frgály. Ta vůně vám nedá spát! K hotelu patří také místní večerka.

Svatby a konference

Jakákoliv událost se stane výjimečnou díky dvěma opravdu prostorným sálům s velkými okny, vysokými stropy, světlým dřevem a klasickým divadelním pódiem. Je to rarita, které využívají hlavně snoubenci ve svůj velký den. Hotel zde pořádá také konference, divadlo, koncerty a další zajímavé akce.

Majitelé jsou pejskaři

Proto i vy si své vychované mazlíčky můžete do hotelu přivést.

Na Lysou horu přímo z pokoje

Hotel má opravdu úžasnou polohu, jste v centru horské obce, přesto přímo na hlavní turistické trase vedoucí na nejvyšší vrchol Besykyd, na Lysou horu.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Ostravice 190
739 14 Ostravice
Navigovat Web