Hotel Freud

  4 (16 hodnoceni)

  Nový hotel, který v únoru oslavil teprve druhé narozeniny, je ideální vstupní branou do malebných Beskyd, nádherného kraje na samém východě naší republiky. Majitelé se snažili starou budovu citlivě zrekonstruovat. Vše je koncipováno s rozmyslem, zařízení už při vstupu k recepci působí velmi svěže a příjemným dojmem, personál je ochotný a poradí. 

  Vybavení

  • Kavárna
  • Luxusní postel
  • Lyžování
  • Pes
  • Vana
  • Wifi
  Zobrazit veškeré vybavení

  KDE BUDETE SPÁT

  Vybrat si můžete ze 16 komfortních pokojů, 2 luxusních a 2 čtyřlůžkových apartmánech. Pokoje jsou velmi hezky a stylově zařízené, vše perfektně čisté. Postele pohodlné s kvalitními matracemi, a peřiny, narozdíl od jiných hotelů, také příjemné na spaní. Nábytek moderní, televize a internet samozřejmostí. Koupelna ve stejném stylu jako pokoj, k dispozici jsou toaletní potřeby či například papírové kapesníky.  

  CO TAM MŮŽETE DĚLAT

  Přímo v hotelu můžete využít moderní saunu a tělocvičnu, venku pak tenisové kurty a kurty pro plážový volejbal. Samotná Ostravice, ve které se hotel nachází, je obklopená přírodními parky a rezervacemi, nad obcí se tyčí nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd Lysá hora a v okolních městech je řada památek.

  CO BYSTE MĚLI JEŠTĚ VĚDĚT

  Snídaně je v ceně.

  Parkování zdarma na velkém parkovišti hned u hotelu.

  Domácí mazlíčci jsou bez poplatku.

  Hotel akceptuje platební karty.

  Vhotelu můžete uspořádat svatby, oslavy i firemní akce.

  Další nabídky v této lokalitě

   Chalupa Sihelne

   Apartmány

    Miura hotel

    Upper Class

     Rekovice

     Penziony

      U Pařízků

      Kouzelné chalupy

       Roubenky na stráni

       Kouzelné chalupy