Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Našli jste ideální vstupní bránu do malebných Beskyd, nádherného kraje na samém východě naší republiky. Historie tohoto místa sahá až ke jménu Sigmunda Freuda. Hotel z konce 20. století prošel velmi citlivou rekonstrukcí, díky které si můžete užívat moderní a velmi milé atmosféry celého areálu.  
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
I jmenovaný slavný psycholog by uznal, že zdejší pobyt je ta nejlepší terapie. Začněte ji výběrem ideálního pokoje. V těch komfortních dominuje dřevo a přírodní tóny. Všechny jsou velkoryse řešeny a nabízejí spoustu prostoru.
Číst více
IQOS friendly
S domácím mazlíčkem
Soukromá sauna
Kolo / Elektrokolo
Bezbariérový přístup
Svatební místo

Naše tipy

Vlastní voňavé domácí produkty

Zakládají si zde na vlastním fantastickém pečivu. V místní kuchyni připravují domácí chleba, housky, bagetky a frgály. Ta vůně vám nedá spát! K hotelu patří také místní večerka.

Svatby a konference

Jakákoliv událost se stane výjimečnou díky dvěma opravdu prostorným sálům s velkými okny, vysokými stropy, světlým dřevem a klasickým divadelním pódiem. Je to rarita, které využívají hlavně snoubenci ve svůj velký den. Hotel zde pořádá také konference, divadlo, koncerty a další zajímavé akce.

Majitelé jsou pejskaři

Proto i vy si své vychované mazlíčky můžete do hotelu přivést.

Na Lysou horu přímo z pokoje

Hotel má opravdu úžasnou polohu, jste v centru horské obce, přesto přímo na hlavní turistické trase vedoucí na nejvyšší vrchol Besykyd, na Lysou horu.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Ostravice 190
739 14 Ostravice
Navigovat Web

Ubytování

Skvělá beskydská snídani v ceně ubytování Parkování zdarma na velkém parkovišti za hotelem WiFi Domácí mazlíčci jsou vítáni Sprchový kout nebo vana

Zařízení

Svatby Oslavy Firemní akce Kavárna Restaurace