Na Kmíně

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Tenhle skrytý poklad najdete v obci Obříství jen kousek za Prahou a zároveň kousek od soutoku Labe s Vltavou. Na první pohled vás pravděpodobně překvapí velikost statku, jehož je penzion Na Kmíně součástí. Majitelka Denisa, jejíž praděda statek v roce 1925 koupil, tu totiž začínala jako zootechnička a na statku už spoustu let hospodaří. Až v roce 2018 se rozhodla část statku přestavět na penzion a musíme říct, že se jí to povedlo na jedničku s hvězdičkou.

Vybavení

 • Luxusní postel
 • Parkování
 • Restaurace
 • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Ať už hledáte stylové místo pro vaši svatbu, romantický víkend ve dvou nebo příjemné prostředí pro pracovní setkání, Penzion Na Kmíně toto vše splňuje.

Kmín láká návštěvníky nejen na úžasnou lokaci, ale i na kuchyň, kde v Bistru kulinářsky kouzlí šéfkuchaři ze Street Cateringu. Bistro je otevřeno denně od 8 do 21hod..

Penzion obklopuje krásná velká zahrada, kde se pořádají svatební obřady. Velice oblíbená je pro tyto účely prostorná stodola, kam se vejde až 400 hostů. Zároveň Penzion nabízí skvělé využití i pro firmy, na jejich firemní akce, školení, teambuildingy. Pro ty je tu nově zrekonstruovaná konferenční místnost s kapacitou až 40 osob.
Kde budete spát

Na Kmíně mají 13 pokojů s celkovou kapacitou až 33 osob. Každý z nich je zařízen v určitém stylu a plný vkusných detailů. Nejprostornější je luxusní svatební apartmá, s obývákem, prostornou koupelnou s krásnou vanou, ale i sprchovým koutem a ložnicí s vysokými klenutými stropy. Jako jediný je situovaný v přízemí s výhledem do zahrady, ostatní pokoje jsou v patře. Jedno mají ale společné, jsou světlé, prostorné a velice stylové.

Co tam můžete dělat

V prostorách penzionu je několik stylových zákoutí, kde můžete relaxovat – ať už venku na terase anebo uvnitř. I děti tu najdou skvělý koutek s hračkami, přímo pod schody.

Pro hosty je tu možnost objednat si relaxační masáž přímo na pokoj nebo si zacvičit jógu v nově vybudované jógové místnosti.

Na Kmíně je ideálním místem pro výlety na kole, parníkem do Mělníka nebo se jít jen tak projít či proběhnout podél břehu Labe.Co byste měli ještě vědět

 • Snídaně je v ceně ubytování
 • Wi-fi je tu všude
 • Parkování v areálu zdarma
 • Nekuřácké pokoje i veškeré vnitřní prostory
 • Zasedací místnost
 • Jógová místnost
 • Stodola

Slovo majitele

Jana Havlíčková, manager
20/11/2020
Kmín je kouzelné místo, kde se podařilo spojit eleganci ubytování s krásou venkova.
Kmín je kouzelné místo, kde se podařilo spojit eleganci ubytování s krásou venkova.

Další nabídky v této lokalitě

Hotel Casa Marcello

Hotely

Apartmá Staré Město Praha by Chateau Mcely

Upper Class

Yard resort

Penziony

Port X

Glamour camping

Homutův statek

Penziony