Na Kmíně

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Tenhle skrytý poklad najdete v obci Obříství jen kousek za Prahou a zároveň kousek od soutoku Labe s Vltavou. Na první pohled vás pravděpodobně překvapí velikost statku, jehož je penzion Na Kmíně součástí. Majitelka Denisa, jejíž praděda statek v roce 1925 koupil, tu totiž začínala jako zootechnička a na statku už spoustu let hospodaří. Až v roce 2018 se rozhodla část statku přestavět na penzion a musíme říct, že se jí to povedlo na jedničku s hvězdičkou.

Jak to tam chodí

V rámci ubytování dostanete výtečné snídaně s domácím pečivem, míchanými vajíčky, čerstvě napečenými koláčky nebo domácí pečenou granolu. Každý den se obměňují, abyste to měli během delších pobytů dostatečně pestré. Součástí penzionu je malé bistro, kde skvěle vaří kuchařka Janča. Otevřeno je po celý den a nejen pro ubytované hosty. V létě vyrábí domácí zmrzlinu nebo koláče, v chladném počasí si zase pochutnáte na skvělých polévkách. A jelikož je hned vedle penzionu obrovská stodola, místo je úchvatné pro uspořádání svatby. Areál je opravdu obrovský, takže můžete pozvat veškeré své přátelé.
Kde budete spát

Na Kmíně mají 7 pokojů s celkovou kapacitou až 25 osob. Každý z nich je zařízen v určitém stylu a plný vkusných detailů. Nejprostornější je Nebeský “svatební” Apartmán, kde budete nadšeni především velkorysou koupelnou nejen se sprchovým koutem, ale také krásnou vanou a vysokými klenutými stropy. Jako jediný je situovaný v přízemí s výhledem do zahrady, ostatních 6 pokojů najdete v patře. Jedno mají ale všechny společné. Jsou  krásně prostorné a díky velkým oknům a světlému vybavení působí velmi svěže.

Co tam můžete dělat

V prostorách penzionu je několik stylových zákoutí, kde můžete relaxovat - ať už venku na terase anebo uvnitř. I děti tu najdou skvělý koutek s hračkami přímo pod schody. Nově si můžete na pokoj objednat relaxační masáž nebo si v letních měsících užít jógu přímo na zahradě. Na Kmíně je také ideálním místem pro výlety na kole, můžete se také vydat třeba parníkem do Mělníka a objevovat zapadlé kavárny. Za nás doporučujeme proběhnout se nebo se jen projít krásnou přírodou podél břehu Labe.Co byste měli ještě vědět

  • Snídaně je v ceně ubytování
  • Mají tady wi-fi 
  • Parkování je v areálu statku

Další nabídky v této lokalitě

Zámek Nelahozeves - Fara

Apartmány

Maximilian Hotel

Hotely

Port X

Glamour camping

Yard resort

Penziony

Aquarius

Apartmány