Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1 990 Kč
za noc
Těžko byste hledali místo s větším půvabem. Rozsáhlý statek koupil pradědeček majitelky Denisy téměř před 100 lety s nápadem pěstovat zde kmín. Od toho odvozený název penzionu, který je ztělesněním unikátní romantiky. Jak sama majitelka říká, a my souhlasíme, zasela zde lásku.  
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Ať už hledáte stylové místo pro vaši svatbu, romantický víkend ve dvou, nebo příjemné prostředí pro pracovní setkání, Penzion Na Kmíně splní všechna očekávání. Láká návštěvníky nejen na úžasnou lokaci a magickou atmosféru, ale i na kuchyň místního Bistra, kde kouzlí šéfkuchaři ze Street Cateringu.
Číst více
Vítěz v kategorii Penziony 2022
Parkování
Domácí snídaně
Rozkvetlá zahrada
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Konferenční místnost

Pokoje

Naše tipy

Objevte všechna zákoutí

V prostorách penzionu je několik stylových míst, kde můžete relaxovat. Ať už venku na terase, nebo uvnitř. I děti tu najdou skvělý koutek s hračkami přímo pod schody.

Svatba podle vás

Elegantní, boho nebo rustikální? Svatbu přesně takovou, jakou jste si vysnili, vám Na Kmíně s láskou připraví. Třeba zrovna v krásné zahradě či prostorné stodole pro 400 hostů.

Kam na výlet

Na Kmíně leží v lokalitě ideální pro výlety na kole, parníkem do Mělníka nebo na procházku podél malebného břehu Labe.

Masáž

Rozmazlete se relaxační masáží. Máte na výběr ze 4 druhů aromaterapeutických procedur. Wellness terapeutka Dita s vámi vybere tu nejvhodnější.

Namasté

Protáhněte tělo v nové jógové místnosti. Lekce jógy jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé. Výmluvy, že nemáte podložku nebo další cvičební pomůcky, jsou zbytečné. Vše si můžete půjčit na místě zdarma.

Svatební apartmá

Pro milovníky romantiky tu mají apartmá s vysokými klenutými stropy, obývákem, prostornou koupelnou s krásnou vanou i sprchovým koutem. Jako jediný je situovaný v přízemí s výhledem do zahrady.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Bedřicha Smetany 24
277 42 Obříství
Navigovat Web