Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1 050 Kč
za noc
Dvůr Králové je bohatší o jeden poklad. Ten vyrostl přímo v centru a poskytne dočasný domov všem, kteří touží prozkoumat okolí historického města známého především díky zoologické zahradě s africkým safari. ART Hostel dělá čest svému jménu - obklopeni budete uměním & designem a zároveň je svým uspořádáním ideální pro větší skupinky cestovatelů. Pět soukromých apartmánů uvítá baťůžkáře, firemní klientelu, cyklisty, sportovní týmy, ale dostatečné soukromí tu najdou i rodiny s dětmi anebo páry.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Pokoje vás překvapí velkorysým prostorem & nápaditým uspořádáním. Každý z nich je originální a má vlastní atmosféru. Z apartmánů se vám naskytne úžasný pohled na historické centrum města nebo na jedinečnou zahradu s terasou. Na ní si užijete dokonalý relax a posezení pod slunečníkem. Energii ze slunečních paprsků čerpejte na lehátcích na prostorné střešní terase.
Číst více
Gril / ohniště
Rozkvetlá zahrada
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly

Pokoje

Naše tipy

Art je smart

Ubytovat se nikdy nebylo snazší. Recepci ani náladového recepčního tu nehledejte. Jediné, co budete potřebovat, je číselný kód, který obdržíte mailem po check-in online.

Vzhůru do města

Dvůr Králové i jeho okolí je doslova prošpikované atraktivními turistickými cíli. Věhlasnou zoologickou zahradu s africkým safari, šikmou Šindelářskou věž, prvorepublikové koupaliště nebo kostel, kde byl objevený nejznámější literární podvrh v českých dějinách, máte hned u nosu.

Prozkoumejte Podkrkonoší

Na kole, autem i pěšky můžete vyrazit na nejvyšší vrchol Podkrkonoší Zvičinu, čarokrásnou přehradu Les Království, prozkoumat romantické Babiččino údolí a do začátku 18. století vás vrátí návštěva barokního hospitálu Kuks.

Cyklisté vítáni

Art Hostel je součástí celonárodního certifikačního systému Cyklisté vítáni. Poskytují tu uzamykatelnou kolárnu hlídanou kamerovým systémem, v níž se nachází také panel se servisním nářadím.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

náměstí T.G.Masaryka č.p. 82
544 01 Dvůr Králové nad Labem
Navigovat Web