Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 2965.20 Kč
za noc
Uklidňující i strhující rytmus moře, nekonečné písčité pláže, kilometry majestátních borovicových lesů, blahodárný vzduch… Baltské moře má své ohromné kouzlo a pokud jste jej zatím nestačili objevit, tak je ten nejvyšší čas. Přitom je to jednodušší než by se mohlo zdát - za pouhých 6 hodin autem z Prahy dojedete na jedny z nejkrásnějších polských pláží, kterými se pyšní právě město Svinoústí.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Baltic Park Fort se nachází v centru lázeňské čtvrti a jeho podoba navazuje na klasickou architekturu císařských resortů, ovšem v moderním a svěžím pojetí. Velkorysé, prostorné apartmány jsou zařízeny stylově i velmi funkčně - hosté tak mají po ruce veškeré potřebné vybavení, samozřejmostí je i skvěle vybavený kuchyňský kout. Většina střešních apartmánů má navíc k dispozici i terasu, některé z nich i vířivku.
Číst více
Baby friendly
Wellness
Cyklistická trať
Venkovní bazén
Masáže
Přijímáme AP vouchery při online rezervaci

Naše tipy

O vše postaráno

Pokud zrovna nemáte chuť vařit i na dovolené, tak si ke svému pobytu můžete objednat i snídaně nebo polopenzi, které jsou podávány v sousedním Radisson Blue Hotelu. S apartmány je propojen podzemní chodbou, takže i za deštivého počasí projdete suchou nohou.

Mořské cyklo

Věděli jste, že podél celého polského pobřeží se táhne cyklostezka Velo Baltica? Pohodové trasy lemuje borovicový les, duny a výhledy na moře… S prakticky nulovým převýšením tak cyklo výpravy do sousedních měst a městeček můžete v klidu podnikat i s těmi nejmenšími.

Baltic Park Molo Aquapark

Svinoústí se sice může pochlubit největším počtem slunečných dní v roce (u polského moře), ale kdyby vám přeci jen počasí nepřálo, tak o vodní vyžití nebude nouze - hosté Baltic Park Fort mají 50% slevu v sousedním aquaparku Baltic Park Molo Aquapark. Jeho součástí je navíc i skvělé wellness a posilovna.

Okno do světa

Ze Svinoústí se můžete trajektem plavit kamkoliv dál do světa. Zda se rozhodnete pro jednodenní výlet nebo se vypravíte prozkoumat ostatní severské státy je jen na vás.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Uzdrowiskowa 36-38
72-600 Świnoujście
Navigovat Web