Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 3792.00 Kč
za noc
Krakov je noblesní, historické město, kterému zároveň nechybí puls moderní evropské metropole. Rozhodně patří na seznam “must visit” polských měst a proto vám chceme představit další z míst, jehož genius loci nám tady nad řekou Vislou doslova učarovalo.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Téměř stoletý Zinar Castle se tyčí nad městem na nedalekém zámeckém už téměř sto let. V uplynulých letech si prošel rozsáhlou rekonstrukcí, která mu vrátila původní lesk a díky které je z něj nyní luxusní a vysoce stylové místo s kouzelnou atmosférou a především s dechberoucími výhledy.
Číst více
IQOS friendly
S domácím mazlíčkem
Parkování
Nespresso na pokoji
Ve městě
Výhled

Pokoje

Naše tipy

Výjimečné souřadnice

Díky své poloze nabízí Zinar Castle skutečně jedinečné možnosti, jak objevovat krásy historického města a zároveň mít dostatek prostoru pro oddych a relax na zcela unikátním místě. Zámek je vzdálen 10 km od letiště v Balicach a do centra města je to necelých 5 km.

V bezprostřední blízkosti

Historické centrum Krakowa je bezpochyby tím největším magnetem pro většinu návštěvníků města, vy ale určitě využijte i možnosti prohlédnout si další významné body, které budete mít ze zámku na dosah ruky. Patří mezi ně např. impozantní Klášter Kalmadulů, zelený vrch Kopiec Kościuszki nebo Lasek Wolski, který je ideální variantou pro oddechovou procházku v opravdové lesní zeleni.

Královský odpočinek již brzy

Pokud svůj pobyt směřujete na podzimní období, tak se můžete těšit i na prvotřídní prostory SPA se saunou a whirlpool vanou. Od října 2024 vám bude tento zbrusu nový prostor zcela k dispozici.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Jodłowa 13
30-251 Kraków
Navigovat Web