Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 4 290 Kč
za noc
Glamping v pravém slova smyslu. To je nádherná útulna v polích, kde budete usínat a probouzet se s pohledem na nebe, zatímco vůbec nemusíte slevovat ze svých nároků na kvalitní ubytování. Útulnoff vznikl s jediným záměrem - odpočinout si a načerpat síly. Zajeďte si to také zkusit, nebudete litovat.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Je na vás, jestli tady budete chtít být sami od začátku do konce, nebo se budete chtít při příjezdu potkat s majiteli. Za nás doporučujeme druhou variantu, protože povídání s Pavlem Moulisem je samo o sobě milým zážitkem.
Číst více
Vítěz v kategorii Glamping 2022
Na samotě
S domácím mazlíčkem
Parkování
Soukromá sauna
Koupací dřevěný sud
Přijímáme vouchery AP
4x 30 m2 4x

Designová chata umístěná v klidném místě na skalním remízku uprostřed pastvin asi 750 m od obce Milínov. Ubytování je vhodné pro 2 osoby, popř. pro 2 další osoby skromně na matracích umístěných v obytné místnosti. O letních prázdninách je v ceně pobytu zahrnuta snídaně, kterou podáváme na naší farmě.

Od 4 290 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Ohřejte se

Když se ochladí, hoďte polínko do kamen nebo si vlezte do vyhřáté sauny. Krásně vás zahřeje a uvolní i venkovní vířivý sud.

Louky, lesy, pole

Přijeďte objevit kousek české přírody. Užijte si výhledy do široké krajiny Milínova. Procházejte se po okolních loukách, toulejte se po lesích. Lepší terapie neexistuje.

Navštivte farmu

Manželé Moulisovi vlastní také kouzelnou farmu. Pokud budete mít chvíli, zastavte se tam pro jejich bio produkty. Je to jen 15 minut pomalé chůze.

Unikátní design

Útulnoff stojí na skalním remízku mezi stromy tak, aby okolní přírodě nezkřivil ani vlásek. Stavbu navrhoval architekt Jan Tyrpekl, interiér vytvářeli lokální truhláři. Majitelé mysleli hlavně na jednu věc, abyste se tu cítili mile.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Milínov 23
332 04 Nezvěstice
Navigovat Web