Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Prozradíme vám tajemství. Uprostřed malé vesničky kousek od Nepomuku je tajná zahrada plná rozkvetlých květin, vysokých tůjí, šumících břízek a voňavých bylinek. Noc téměř pod hvězdami strávíte v největším igloo v Česku, které dýchá prostorem. Průhlednou stěnou jako by vstupovala zahrada přímo k vám. To musíte zažít!   
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Místo jako stvořené pro zamilované. Ráno vás probudí tlumené sluneční paprsky přes listy okolních břízek. Otevřete dveře a pusťte dovnitř čerstvý vzduch provoněný všemi druhy vzácných a pečlivě pěstěných rostlin.
Číst více
Biotop
Soukromá sauna
Koupací dřevěný sud
Rozkvetlá zahrada
Přijímáme vouchery AP

Naše tipy

Uvolněte se

Pro navodění relaxační atmosféry vyzkoušejte aromaterapické vůně, pohlaďte tělo masážemi se širokým výběrem připravených pomůcek nebo jen tak rozjímejte při pohledu na zelenající se flóru.

Ráno dělá den

Začněte den ovesnou kaší s horkým čajem z různých bylinek, namíchaných od majitelky Jany. Vše najdete ve skvěle vybavené kuchyni.

Dobroty, kam se podíváš

Ochutnejte, olivy, sladké marmelády nebo domácí paštiku, které na vás budou čekat v lednici. Ovoce si natrhejte přímo ze stromů v zahradě, stejně jako čerstvé bylinky na dochucení masa na ohništi.

Jen ve dvou

Do Igloo můžete i s dětmi, ale doporučujeme je protentokrát nechat doma.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 250 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Mileč
335 01 Nepomuk
Navigovat Web