Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 4 100 Kč
za noc
Designová HUTKA, se stylovou verandou navazující na nekončící terasu a pohled do zeleně, to je FoxHut. Přidejte k tomu místní nádhernou krajinu s klikatící se Vltavou, praskající ohniště, teplou vodu v sudu a dostanete recept na absolutní pohodu nedaleko od Prahy.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Severský vzhled chatičky umocňuje všudypřítomné světlé smrkové dřevo a tak, jako na severu, vás i FoxHut vybízí k tomu, trávit svůj čas spíše venku. Máte tady totiž úplně vše, co potřebujete. Kromě slunce a větru ve vlasech ještě velkorysou terasu s posezením i poležením.
Číst více
Gril / ohniště
Koupací dřevěný sud
Přijímáme vouchery AP
Cyklistická trať
Terasa
Turistika
3x 25 m2 3x

FoxHut je projekt zaměřený v první řadě na Váš odpočinek a detox od dnešní zrychlené doby.

Od 4 100 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Soukromí na prvním místě

Ikdyž nejste úplně na samotě, chatička je postavena pod úrovni terénu, abyste měli soukromí. Kde přesně stojí se dozvíte až ve chvíli rezervace. Můžeme prozradit, že je nedaleko Štěchovic, břehů Vltavy a Slapské přehrady, ale více vám neřekneme. Tohle místo si právem zaslouží utajení.

Že nevíte, co tady dělat?

Parádně připravený výletník vám poradí. Najdete zde například vůbec první turistickou trasu, značenou Klubem českých turistů. Ale i další, delší a dokonce pro velké turisty i celodenní trasy okolím.

Maximální šetrnost k přírodě

To je motto, které FoxHut ctí a které my absolutně kvitujeme! Najdete tady ekologické čisticí prostředky, o vodu se postará studna přímo na pozemku.

Místo, kde si odpočinete

Číst knížku pod hvězdami, cvičit jógu na terase, opékat špekáčky, pít studené víno v teplém sudu, nebo se procházet kolem Vltavy. Všechno je možné. Vyzkoušejte to.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Přesná poloha Kouzelného místa vám bude zaslána před příjezdem.
25209 Hradištko
Navigovat Web