Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost
Vyberte termín
Počet osob
Tahle "liščí bouda" v sobě spojuje krásný design, absolutní soukromí a relax v přírodě. Mobilní domek je obklopen nádhernou krajinou Českého středohoří a je absolutně šetrný k přírodě kolem sebe. FoxHut „V pastvinách“ je schopný žít sám se sebou bez nutnosti napojení na sítě.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Co nás na téhle "liščí boudě" baví nejvíc je její soběstačnost. Vše tady za vás obstará příroda. Hlavní myšlenkou celého projektu tak bezesporu je, splynutí vás a okolní přírody. Od solárních panelů, po ekologické a rozložitelné přípravky až po to, že tady majitelé ručně nosí vodu v barelech.
Číst více
Na samotě
S domácím mazlíčkem
Gril / ohniště
Místo bez wifi
Přijímáme vouchery AP
Krb
4x 18 m2 4x

Soběstačný mobilní domek v nádherné krajině

Od 3 600 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Soukromí na prvním místě

Překrásná krajina Českého středohoří je sama o sobě lákadlem. Kvůli soukromí se to překrásné místo, kde FoxHut stojí, dozvíte až ve chvíli rezervace. Můžeme prozradit, že je nedaleko Litoměřic, ale více vám neřekneme. Tohle místo si právem zaslouží utajení.

Že nevíte, co tady dělat?

Připraven je pro vás výletník, kde najdete např. trasu "na dobrou noc", kolem boudičky před spaním, tu jsem šli i my a doporučujeme! Ale i další, delší, dokonce pro velké turisty i celodenní trasy okolím.

Soběstačnost a maximální šetrnost k přírodě

To je motto, které FoxHut ctí a které my absolutně kvitujeme! V boudičce najdete solární panely, topí se dřevem, případně, komu se nechce přihazovat do ohně, využít můžete i plyn. Jak na vaření, tak na zahřátí.

Místo, kde si odpočinete

Číst knížku pod hvězdami, cvičit jógu na trávě, pít víno v teplém sudu, nebo se procházet místními pastvinami. Všechno je možné.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

403 00 Sebuzín
Navigovat Web