Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2 500 Kč
za noc
Tady vás čeká elektrizující zážitek par excellence. Původně transformační stanice, která před desítkami let dosloužila svému účelu a byla určena k demolici, dostala druhou šanci. A musíme přiznat, že tenhle nový život jí velmi sluší. Ještě aby ne, když za ní stojí skupina Rocksky, jejichž první počin Rocksky House se vydařil na jedničku. Trafajda je stejně tak promyšlená do posledního detailu a zážitek z ní vám vydrží na celý život.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Malá, ale plná překvapení - Trafajda se ukrývá přímo pod hradem uprostřed městečka Lipnice nad Sázavou, kde na první pohled budí zvědavost kolemjdoucích. Co se ukrývá za jejími dveřmi?
Číst více
Parkování
Netflix/HBO
Přijímáme vouchery AP
Adult only
2x 10 m2 2x

Užijte si elektrizující momenty ve zcela unikátním prostoru.

Od 2 500 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Pouze pro dospělé

Děti nechte doma. Bylo by to s nimi s ohledem na opravdu malinké prostory náročné. Navíc si chcete odpočinout a zažít opravdu unikátní ubytování, které jinde v Česku nenajdete.

V podhradí

Hrad Lipnice nad vámi bude držet čestnou stráž, a to doslova. Stačí jen vykouknout z Trafajdy a hned ho uvidíte. Určitě doporučujeme ho navštívit anebo se alespoň vydat na hradby a porozhlédnout se do okolí.

Trafostanice

Trafajda bývala trafačkou nebo trafostanicí, což je elektrické zařízení, které bývalo součásti elektrické přenosové a distribuční soustavy. A tak uvnitř najdete spoustu odkazů na její původní účel.

Filmové večery

V ložnici na vás čeká filmové plátno & projektor s napojením na Netflix, takže dlouhé večery můžete trávit ve společnosti vašich oblíbených filmových hrdinů.

Národní památník odposlechu

Tři reliéfy vytesané do skal v zatopených lomech nedaleko Lipnice také rozhodně stojí za návštěvu. Z Trafajdy to budete mít kousek, vyrazte tedy na procházku právě k nim.

Rocksky House

Starší brácha Trafajdy byl původně lodní kontejner a teď se ukrývá v podobě kouzelného glampingu nedaleko v lukách. Pokud jste ještě tenhle zážitek neokusili, rozhodně doporučujeme se vydat i sem.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Lipnice nad Sázavou
58232 Lipnice nad Sázavou
Navigovat Web