Stromhouse

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Když jsme byli malí, toužili jsme po domku na stromě. Mít tak své útočiště před rodiči a před okolním světem, kam můžeme jen my a dospělí sem mají vstup zakázán. Kamarádům, kteří ho měli, jsme jen tiše záviděli a snažili se ho využívat při každé příležitosti, co to šlo. Teď už nikomu závidět nemusíte a můžete si tento zážitek v podobě spaní na stromě také dopřát. 

Jak to tam chodí?

Spaní venku nebo na stromě bylo vždy a pouze letní záležitostí. Díky moderním technologiím už tomu tak není. Díky bohu! Teplota se zde dá regulovat pomocí plynových kamen, takže zima vám rozhodně nebude. Stromhouse má kolem sebe příjemnou terasu, kde můžete ráno snídat. Snídani vám paní majitelka připraví na vámi zvolený čas do piknikového koše, zavěšeného na laně a na vás je už jen si ho vytáhnout nahoru (komu by se po ráno chtělo běhat po schodech) a dopřát si čerstvé pečivo, domácí džem nebo uzeniny z místní farmy.

Kde budete spát?

Stromhouse je tak akorát pro dvě osoby, sice tu najdete i další lůžko, ale přijeďte si raději vychutnat romantiku ve dvou. Ústředním bodem ubytování je masivní dřevěná postel, předurčena k tomu nejhezčímu snění. Mimo ní najdete v místnosti posezení, malou kuchyňskou linku s rychlovarnou konvicí a umyvadlo, ať se můžete po probuzení alespoň opláchnout. Nevidíte se už se svou drahou polovičkou, jak večer sedíte na terase kolem vašeho obydlí, koukajíc na přírodu a pozorujíc lesní zvěř pouze za doprovodu rozsvícené lucerny a okolního šumu? 

Co tam můžete dělat?

Pro mnohé z vás je spaní na místě bez elektřiny a wifi určitě nepředstavitelné, my jsme to naopak ocenili. Původně jsme plánovali, jak budeme vyrážet na výlety, ale celý jeden den jsme strávili u Stromhousu a užívali si klid. Přes koruny stromů sem nepraží také slunce, tak můžete celý den vysedávat na terase a číst knížku. Pod stromem je připraveno posezení s ohništěm, takže plány na večer jsou pro mnohé jasné. 

Přesto jsme jeden den vyrazili na výlet. Navštívit můžete například město Sázava, po vyhlídkové cestě můžete dojít ke kapli sv. Prokopa nebo si půjčte kola a zajeďte si do Českého Šternberka.

Co byste měli ještě vědět?

  • Wifi ani elektřinu tady nehledejte. 
  • Mazlíčky nechte raději doma
  • V mrazivých dnech si raději přibalte teplé oblečení. Kamna nemusí vytopit stromhouse tak, jak jste zvyklí doma
  • Snídaně je v ceně ubytování

Další nabídky v této lokalitě

Malešov Camp

Glamour camping

Paseca

Glamour camping

Statek U Prahy

Penziony

Kouzelná Samota

Kouzelné chalupy

Samota Hojšín

Kouzelné chalupy