Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 3 739 Kč
za noc
Jedinečný koncept hotelu z úplně jiné, pivní dimenze. Jde o první pivní hotel v Evropě a můžeme potvrdit, že je to skutečný unikát. Byla to jen otázka času, kdy v zemi zaslíbené "tekutému chlebu" vznikne do detailu propracované místo, kde teče chmelový nápoj i na pokojích.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Vše se tady točí kolem piva. Hotel se nachází kousek od pivovaru, hosté mohou navštívit vyhlášené pivní lázně, ale největší pecka je určitě vlastní pípa na každém z moderně vybavených pokojů.
Číst více
Vítěz v kategorii Hotely 2021
S domácím mazlíčkem
Parkování
Máme vlastní pivo
Přijímáme vouchery AP
Wellness
Pivní pípa

Pokoje

Naše tipy

Pivní lázně

Hotel disponuje pivními lázněmi, které umocní zážitek z piva a pohladí po těle i po duši.

Jděte na jedno

Hosté si mohou zajít „na jedno“ přímo do Šalandy s výhledem na pivní varny a vychutnat si zlatavý mok přímo v centru všeho dění.

Wellness

Ponořte se do bublající vířivky, nechte starosti ve finské či parní sauně s chmelovým aroma a vyzkoušejte Kneippovy lázně i zážitkovou sprchu.

Pro gurmány

O kulinářské zážitky tady taky není nouze. Výborná restaurace, která hostům připraví pokrmy ze surovin přímo z vlastní farmy, nabízí mimo jiné i vyzrálé maso Aberdeen Angus. Na své si přijdou ale i ti, kteří masu neholdují.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

nám. Augustina Němejce 416
335 01 Nepomuk
Navigovat Web