Grandhotel Pupp

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Grandhotel Pupp asi dlouho představovat nemusíme. Tuto ikonu Karlových Varů, ale také filmového festivalu však nedávno převzalo nové vedení a dějí se tu velké změny.


Vybavení

  • Domácí mazlíčci vítáni
  • Kavárna
  • Luxusní postel
  • Parkování
  • Restaurace
  • Vana
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Na české značky jsou v Puppu pyšní. Vize ředitele hotelu Jindřicha Krausze je zviditelnit skrze něj to, na co můžeme být právem pyšní - české řemeslo. A právě proto už dnes na pokoji po příjezdu najdete vodu Mattoni, v koupelně kosmetiku Manufaktura a pokud se ubytujete v prezidentském apartmá, budete obklopeni sklem z dílny Moser. O gastronomický zážitek se postará hotelová restaurace, v které doporučujeme vyzkoušet degustační menu. Pro milovníky sladkého je tu kavárna s vynikajícími dorty od cukrářského týmu Davida Brendla a v létě tu mají tu nejlepší zmrzlinu ve Varech. Kde budete spát

Pupp má na 228 pokojů v 9 kategoriích. V každém z nich najdete vše, co byste od pětihvězdy očekávali, včetně kávovaru Nespresso. V něm si můžete udělat nejen kávu, ale také čaj značky Ronenfeld. Pokoje jsou zařízené moderně ovšem do tradičních vzorů, které odrážejí historii tohoto místa. 

Co tam můžete dělat

Součástí hotelu je také úchvatné SPA. Modernímu prostoru dominuje bazén, který obklopují vířivky. O patro níže pak najdete páru, bylinkovou páru a saunu. V Grandhotelu Pupp si ale řekli, že to není dost a před rokem wellness centrum rozšířili o další část, která nese název HARFA. Dopřát si můžete především ajurvédskou masáž. V Puppu pořádají také množství zajímavých kulturních akcí nejen pro hosty hotelu, ale i obyvatele Karlových Varů. Díky koncertům a večírkům se tak dostanete do Slavnostního sálu, velkolepého prostoru, který v době filmového festivalu slouží jako jeden z kinosálů. 

Co byste měli ještě vědět

Hlídané parkoviště přímo u hotelu

Chodby hotelu zdobí velkoformátové fotografie hereckých hvězd od Tono Stana

Originální Pupp dort dle původního receptu zakladatele hotelu Johana Georga Puppa

Bydleli zde např. Napoleon Bonaparte, Petr Veliký, František Josef I., Marie Terezie, Johann Wolfgang Goethe, Ludwig van Beethoven, Franz Kafka, Jurij Gagarin, Juan Carlos I., Antonio Banderas, Renée Zellweger a tisíce dalších osobností.

Další nabídky v této lokalitě

Villa Patriot

Boutique hotely

Hotel Prezident

Hotely

Apartments Loket No. 126

Apartmány

Statek Oblík

Apartmány

Statek Salajna

Malé penziony