Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 3 490 Kč
za noc
Rodinka Jizerských domků se u nás rozrostla o další skvostné místo. Originální název dostal tento domek díky svému obřímu oknu, skrz které můžete šmírovat okolní přírodu. Takže pokud hledáte místo daleko od civilizace s krásným výhledem - bingo!
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Domek je uzpůsoben pro 4 dospělé osoby, takže pohodlné postele a rozkládací gauč tu jsou zaručeny. Celý prostor tu je vybaven v plné polní, tak se nebojte to v kuchyni pořádně roztočit. Najdete tu také ručníky a osušky a pokud se rozhodnete na Šmírák dorazit i v chladnějších dnech, plynové topení a kamínka na dřevo vám pořádně zatopí.
Číst více
Gril / ohniště
Rozkvetlá zahrada
Kolo / Elektrokolo
Přijímáme vouchery AP
Krb
Výhled
4x 19 m2 4x

Mladší brácha Neposedy. Už od mala jsem dobře živený a tak jsem vyrostl do větších rozměrů. Jak jsem přišel ke svému jménu? Vybrali jste mi ho vy, milí příznivci u nás v soutěži. A mně se to zalíbilo! Mám obří výhledové okno, skrz které můžeš šmírovat okolní přírodu nebo pobíhající srnky a zajíce. A nebo budou šmírovat oni tebe?

Od 3 490 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

To okno!

Jak jsme již zmínili, dominantou domku je jasně bombastické okno. Doporučujeme si udělat u okna pohodlí a prostě se jen kochat nedotčenou přírodou kolem.

Na samotě, ale online

Sice tu budete úplně na samotě, ale Wi-Fi je pro vás v domečku připravená. Tak nestahujte filmy dopředu, ale mrkněte na ně online.

Ohniště included

Opéct si něco na ohni a ještě s tak krásným výhledem je prostě paráda. Tak si nezapomeňte s sebou přibalit nějaké to maso a pro děti marshmallows.

Parkování

Pokud vám počasí dopřeje, můžete za slunného a suchého dne zaparkovat hned vedle domku.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Zlatá Olešnice
Navigovat Web