Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 2 780 Kč
za noc
Nedaleko oblíbené Vratislavi se uprostřed polí a luk ukrývá renesanční perla v podobě pečlivě zrekonstruovaného zámku Uroczysko Siedmiu Stawów. V citlivě zrekonstruovaných historických prostorách ze 16. století vznikl čtyřhvězdičkový hotel, jehož chloubou je nejen výjimečné genius loci, ale také prvotřídní SPA. Pod křídly renomované francouzské kosmetické značky L'Occitane zde navíc vzniklo první vzorové SPA by L'Occitane v Polsku. Ve spojení s unikátní atmosférou zámku a jeho krásným, klidným okolím je místem dokonalého odpočinku a prvotřídní péče.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Pro hosty jsou připraveny pokoje a apartmány, v nichž se historická atmosféra snoubí s moderními prvky, soukromí a komfort pro dokonalý odpočinek jsou samozřejmostí i naprostou prioritou. V interiérech i zahradách zámku plyne čas pomaleji a proto zpomalte i vy a všemi smysly vychutnejte výjimečnou atmosféru místa i prvotřídní hotelové služby.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Parkování
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly
Wellness
Místo na teambuilding

Naše tipy

Pohádková krajina

Kotlina Dzierżoniów, v níž se Uroczysko Siedmiu Stawów nachází, je proslulá svými majestátními lesy, rozlehlými poli, četnými rybníky, a především úchvatnými výhledy. Vyražte v sedle nebo pěšky a kochejte se do syta.

Piwniczka

Originální degustace vybraných druhů vín a piv se konají pravidelně ve stylové i tajemné zámecké místnosti se sympatickým názvem “piwniczka”. Pozvání na jedno tedy určitě přijměte.

Drink Bar

Klubová atmosféra, skvělý výběr nápojů a přátelská i profesionální obsluha jsou skvělou večerní variantou na zámku.

S láskou k přírodě

V zámeckém herbariu jsou pěstovány bylinky, které potěší nejen oko, ale i chuťové pohárky hostů. A stejnou radost z něj mají i místní motýli!

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Gola Dzierżoniowska 21
58-217 Gola Dzierżoniowska
Navigovat Web