Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1 700 Kč
za noc
Je to tak trochu dům snů, z jiného světa… Na Nezvalově ulici vyrostla unikátní stavba, připomínající bájnou archu. V jejích útrobách se skrývá chytrý hotel, který téměř nepotřebuje personál a k návštěvě víta především páry. V útulných pokojích najdete vše, co je potřeba k příjemnému bydlení, velkoryse jsou řešeny i společné prostory. Exteriér i interiér této neobvyklé stavby výtvarně řešil vizuální umělec Jiří David. Pojďte s námi na malou prohlídku…
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
“Vycházíme vlastně z biblického příběhu. Noemova archa brala na palubu páry z každého druhu. A i my cílíme na páry. Naším přáním je vytvořit místo, kde se každý bude cítit jako doma,” vysvětluje Marek Novotný, duchovní otec celého projektu.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Soukromá sauna
Kolo / Elektrokolo
Farmářské produkty
Přijímáme vouchery AP
Ve městě

Pokoje

Naše tipy

Lednice plné dobrot

Sami si můžete vybrat, jestli si chcete společně uvařit degustační menu z místních surovin nebo si dáte čerstvě připravený sandwich.

Váš oblíbený detail

Hotel je protkaný uměním a drobnými detaily, kterých si na první pohled ani nevšimnete. Projděte si hotel pomalu a hledejte básničky na zdech, hřebíky, které při svitu měsíce svítí a další krásné drobnosti.

Mušlárna

Aneb středomořská kuchyně na severu Moravy, je novým projektem Nezvalovy Archy. V prostorách Archy se ve vybrané čtvrtky konají monotematické gastro večery se zaměřením na mušle slávky.

Přečtěte si knížku

Začtěte se do jedné z knížek z místní knihovny, uvelebte se na gauči a jen tak si odpočívejte.

Pokoje, kam se vejde vše

Pokoje jsou relativně menší, ale řešené tak chytře, že se nemusíte bát přivézt si s sebou lyže nebo třeba obřího plyšáka.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Nezvalova 3
77900 Olomouc
Navigovat Web