Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 3 100 Kč
za noc
Úchvatný prostor z roku 1928, kterému nynější majitelé, Libuška s Radimem, vrátili jeho krásu. Díky velmi citlivé rekonstrukci s důrazem na tradiční architekturu a původní materiály tak v každém koutu najdete kousek z původní duše domu.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
To první, co vás ve vile zaujme je prostor. Všude, kam se podíváte, vás uchvátí vysoké stropy, mohutné zdi a velká okna. Co mohli, to majitelé zachovali. Kromě restaurovaných dekorací a autentických fotografií, které našli na půdě a ilustrují život na Vysočině, jsou dalším důležitým prvkem látky.
Číst více
Vítěz v kategorii Apartmány 2023
Parkování
Nespresso na pokoji
Rozkvetlá zahrada
Přijímáme vouchery AP
Cyklistická trať
Bežkařská trať

Pokoje

Naše tipy

Na první dotek

Závěsy, povlečení, polštáře, ručníky, původní podlahy, nebo zárubně. Všechno v domě si zaslouží váš dotek, nebudete litovat.

Kolébka lyžování

Tou Nové Město nad Moravě rozhodně je. Vyrazte na běžecké tratě v okolí města, do světově známé Vysočina Areny nebo na sjezdovky na Ski Harusák.

Speciálně pro vás

Pokud jste držitelem prémiové Gold, Platinum či Infinite karty nebo firemní Visa karty bude na vás navíc na ubytování čekat medový balíček, ve kterém najdete domácí med, medovinu a bylinkový sypaný čaj, vše z přímo Vysočiny jako dárek. Nezapomeňte však při objednávce ubytování zadat kód AmazingVisa2024.

Okuste maloměstský život

Ve vile jsme se vůbec necítili jako na návštěvě, nebo dovolené, ale opravdu jako doma. Zažijte alespoň na chvíli i vy pocit, že vládnete prvorepublikové vile a vydejte se prozkoumat město.

Pařibouda

Líbí se nám název, který Radim s Libuškou tomuto zahradnímu domku dali. Tady si můžete sednout s přáteli, sledovat děti na zahradě , nebo si pustit projekci a koukat společně na film.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Leandra Čecha 345
592 31 Nové Město na Moravě
Navigovat Web