Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2 835 Kč
za noc
Z jedné strany Bílé Labe, z druhé lesy Krkonošského národního parku a vy v útulném glampingovém domku. Tady se tak krásně nic nedělá. Ale jak jistě víte, Špindlerův mlýn a jeho okolní nedotčená příroda má co nabídnout v každém ročním období.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Tři moderní glampingové domky naleznete na kraji kempu, nad tekoucí řekou Labe. Zaparkujete hned vedle toho svého a na soukromé terásce se zaposloucháte do zvuků přírody. V domečku najdete vybavenou kuchyňku a díky pohodlnému gauči se zde vejdete i se svými ratolestmi. A i když se to na první pohled nezdá, i v té nejtužší zimě vás zahřejí topné panely či podlahové topení v koupelně.
Číst více
Parkování
Gril / ohniště
Přímo na sjezdovce
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly
4x 36 m2 4x

Na první pohled moderní, ale přitom dřevem dýchající příjemné ubytování, obklopené přírodou. Z terasy pozorujte krásné a rychlé Bílé Labe. ​

Od 2 500 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Rohlik Point

Jak se říká, nápad hodný génia. A přesně takový měli v Base Campu když se rozhodli pro umístění Rohlik Pointu. Nákup vám dovezou přímo do kempu až dvakrát do dne – stačí po cestě objednat a bezstarostný výlet může začít.

Sauna

Oddech ve finské sauně je za nás ideální zakončení dobrodružného dne. Příroda je tím nejzákladnějším prvkem celého kempu a tedy i relaxovat budete s výhledy na lesy a jen pár kroků od tekoucí řeky.

Krkonošský národní park

Base Camp je základna k výletům do hor, pěší turistice, cyklistice, k běžškařským stopám či skialpinistickým výšlapům. Samozřejmostí je skvělá lyžovačka.

Nudit se nebudete

Ve Špindlu si můžete půjčit kola, koloběžky či elektrokola, vyzkoušet zip line, lezeckou stěnu a slaňování. Je zde snowtubing, bobová dráha či dobrodružný park, vypůjčit se dá čtyřkolka ale i jen sněžnice. Už jen si vybrat.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Špindlerův Mlýn 276
543 51 Špindlerův Mlýn
Navigovat Web