Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 3 490 Kč
za noc
Na samotě v lese, v korunách stromů, s výhledem na jednu z nejznámější staveb Česka. Takové místo se nám nezdá, takové doopravdy existuje a na pár dnů vám může říkat pane. Unikátní treehouse v podobě rozhledny na Ještěd vyrostl nedaleko malebné vesničky Křižany a bezpochyby patří k nejkrásnějším glampingovým projektům.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Starosti nechte pod rozhlednou a s čistou hlavou vystoupejte skoro až do oblak. Zhluboka se nadechněte a nasajte vůni všudypřítomného lesa, zaposlouchejte se zpěvu ptáků a kochejte se neskutečnými výhledy do malebné krajiny Podještědí.
Číst více
Na samotě
Místo bez wifi
Soukromá sauna
Farmářské produkty
Přijímáme vouchery AP
Adult only
2x 0 m2 2x

JSME BEZ ELEKTŘINY! Tu pravou atmosféru vytvoříte světlem našich svíček... Takže u nás máte zajištěné jiskřičky v očích vaší lásky :-) V zimním období, tedy od 1.12.-1.4. není v provozu venkovní sprcha. Jsou však připraveny nádoby s vodou.

Od 3 490 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Sauna pod RozhledNou

Pro milovníky saunování je pod RozhledNou v lese ukrytá malá privátní sauna. Stačí jen roztopit kamna, chvíli počkat a pak si užít chvilky relaxu.

Jako za starých časů

Elektřinu ani wi-fi tu nehledejte. Večer vám posvítí hvězdy nad hlavou, pár lampiček a romantické světlo svíček.

Přírodní sprcha & toalety

Osprchovat se tu můžete přímo pod korunami stromů. Toalety tu najdete dvě - jednu přímo na RozhledNě, druhou venku. Obě jsou suché, splachuje se unikátně pilinami.

Grilování s výhledem

Na terase mohou hosté využít krásný keramický gril na uhlí. Nebojte se, nemusíte si nic vozit s sebou. I dobroty vám tu rádi na vyžádání připraví do ledničky.

Snídaně až pod nos

Nechte si po ránu donést snídani, kterou vám s láskou připraví. Na výběr budete mít buď studenou kontinentální anebo teplá vajíčka umíchaná na másle se slaninkou.

Pouze pro dospělé

Vzhledem ke své unikátní konstrukci si tu bezstarostný pobyt užijí pouze dospělí.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Křížany
46353 Křížany
Navigovat Web