Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2 800 Kč
za noc
Pohárek je stavení vkusné, prosté a skutečné, které dýchá a žije se svým okolím, podílí se na rázu Pavlova a zároveň do něho přináší i něco trochu jiného. Je plné masivního dřeva, dobrého řemesla a elegantní a přitom prostého, čistého designu. Ctí tradici a zároveň nabízí ryze současný komfort.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Toto kouzelné místo nabízí svým nocležníkům klid, velkou soukromou zahradu, skvělé jídlo i skleničku výborného vína. A věřte – to stačí. Na jedné straně geniální pohled na zříceninu hradu Děvičky, na straně druhé Novomlýnské nádrže.
Číst více
Vinný sklípek
Parkování
Gril / ohniště
Domácí snídaně
Přijímáme vouchery AP
Servis přímo od majitelů

Pokoje

Naše tipy

Na skleničku

V okolí najdete hromadu krásných vinařství, která rozhodně stojí za návštěvu. Poptejte se třeba na vinařství Reisten, kam dojdete malou procházkou.

Menší výšlap

Možná vás výhled na Děvičky zláká k tomu se k nim vydat. Je to menší výšlap, ale výhled na vás čeká vskutku dokonalý.

Na svatbu nebo večírek

V Pohárku pro vás rádi uspořádají oslavu narozenin, svatbu nebo třeba firemní akci. Stačí se zeptat a vybrat vhodný termín.

Plavky s sebou

Pokud vám v létě bude horko, sbalte si plavky a ručník a vyrazte k Novomlýnské nádrži, kde můžete strávit celý den s knížkou.

Večer s dobrým jídlem

Až se unavení vrátíte zpět do Pohárku, můžete se těšit na hospodskou klasiku ve formě pařížáku s houskou, domácího uzeného a skvěle načepované Plzně. Nenechte se ale zmást, kvalitní suroviny a domácí recepty jsou tady samozřejmostí.

Ideální pro cyklisty

Pokud dorazíte s elektrokoly, můžete si je v okolí Pohárku nabít a vyrazit na výlet do okolních vesniček.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Česká 47
69201 Pavlov
Navigovat Web