Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2 000 Kč
za noc
V samém srdci Kutné Hory najdete v historické barokní budově Apartmány Dačický. Citlivě zrekonstruovaná budova dostala moderní ráz a dala vyniknout poctivým materiálům a klenutým prostorám. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Zaparkujte na přilehlém veřejném parkovišti, odkud je to k Apartmánům Dačický No 567 jen kousek. Po příjezdu vás přivítá sympatická majitelka Andrea, která vás osobně zavede do Dačického apartmánu nebo do jednoho ze tří klimatizovaných podkrovních pokojů, které spojuje prostorná kuchyň s posezením. Každý pokoj je však jiný a odkazuje na jednotlivé atributy města. Cestujete-li s dětmi, bude o ně postaráno královsky, k dispozici je kompletní vybavení i s malým dětským koutkem.
Číst více
Parkování
Nespresso na pokoji
Netflix/HBO
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Baby friendly

Pokoje

Naše tipy

Apartmán Dačický

Kutnohorský rodák, Mikuláš Dačický z Heslova, byl známý nejen jako bouřlivák a vášnivý milovník, ale také jako kronikář, který zachytil politický i společenský život 16. století. Knihy provázejí každého z nás od narození, proto je najdete ve všech našich apartmánech, v tomto však navíc zdobí také jeho stěnu. Prostorné jednolůžkové postele dopřejí odpočinku přátelům po bujaré pitce.

Hornický pokoj

Budete si připadat jako kutnohorští horníci ve stříbrných dolech s patronkou svatou Barborou nad hlavou. Extra velká manželská postel i prostorná koupelna Vás zavedou do hlubokých snů a nepustí až do sladkého rána. Ve společné kuchyni si můžete připravit snídani.

Breüerovy Sady

Krásný venkovní komunitní prostor hostí pravidelné kulturní akce a stává se pomalu centrem všeho dění v Kutné Hoře.

Andělský pokoj

Andělský pokoj Vás pohladí svou čistotou a jemností. Ocitli jste se v nebi, kde Vám při houpání v houpačce nad hlavou létají andělé. Bílou barvou budete obklopeni nejen v extra velké manželské posteli, ale také v prostorné koupelně. Ve společné kuchyni si můžete připravit snídani.

Kavárna

Kavárna Dačický, kde káva od Doubleshot, skvělá moravská vína a živá atmosféra vám poskytnou útočiště, když budete potřebovat nabrat síly před dalším výletem.

Speciálně pro vás

Pokud jste držitelem prémiové Gold, Platinum či Infinite karty nebo firemní Visa karty v místní restauraci pro vás navíc připraví 2-chodovou večeři pro dva zdarma. Nezapomeňte však při objednávce zadat kód AmazingVisa2024.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Komenského Náměstí 42/25
284 01 Kutná Hora
Navigovat Web