Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 4 000 Kč
za noc
Nově zrekonstruovanou chaloupku najdete na začátku malebné obce Chřibská nedaleko Národního parku České Švýcarsko. Vejminek je ideálním místem pro setkání rodin a přátel, kteří si chtějí odpočinout a strávit čas v přírodě. Mladý pár, který chaloupku před pár lety koupil, si tak po dlouhém hledání splnil velký sen. A ta čistá radost a domácí útulnost na vás dýchne z každého koutu.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Chaloupka se pronajímá jako celek a je ideální jak pro skupinu přátel, tak pro rodiny s dětmi, ale bude vám tady krásně i ve dvou. Nově na Vejminku můžou hosté využít i zahradu, která prošla obrovskou proměnou a je v ní hned několik zákoutí, kam se schovat a odpočívat.
Číst více
Vítěz v kategorii Kouzelné roubenky 2019
Vítěz v kategorii Roubenky 2023
S domácím mazlíčkem
Gril / ohniště
Na polosamotě
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly
Krb
9x 140 m2 9x

Pronajměte si celý Vejminek pro společné chvíle s rodinou nebo přáteli.

Od 5 000 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Kouzlo starých časů

Vejminek je přes 100 let starý, a tak v něm uslyšíte vrzat schody a podlahy, ucítíte vůni dřeva nebo vás okouzlí detaily, co ke staré chaloupce prostě patří.

Na léto i na zimu

V okolí je nespočet turistických tras a cílů, kam se můžete od jara do podzimu vydat na procházku. V zimě můžete vyrazit na lyže a běžky na Jedlovou nebo zůstat v teple domova s knížkou u kamen.

Bezstarostný pobyt

Na tuhle chaloupku si vezměte jenom oblečení a něco na zub. Je až neskutečné, co všechno je tu k dispozici - od koření, čajů, kávu, přes síto na halušky až po šití na děravé ponožky. Tady vám opravdu nebude nic chybět.

Srdce chaloupky

V přízemí vás uvítá krásná světnice, ve které se vaří, jí, povídá, hrají se společenské hry anebo odpočívá na pohodlném gauči. V kuchyni najdete vše potřebné - lednici s mrazákem, myčku, mikrovlnku, troubu, sporák a rychlovarnou konvici.

Nobilis Tilia

Na Vejminku můžete vyzkoušet přírodní kosmetiku od značky Nobilis Tilia, která sídlí nedaleko chaloupky na Vlčí Hoře u Krásné Lípy.

Lívance ze Stodolce

Krásnou procházkou přes pole za chaloupkou se během pár minut dostanete do vyhlášené restaurace Na Stodolci, kde dělají ty nejlepší lívance široko daleko.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Dolní Chřibská 261
40744 Chřibská
Navigovat Web