Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 4 562 Kč
za noc
Klikaté úzké silnice mezi horami napovídají, že přijíždíte do srdce tiché přírody. Ta ukrývá čtyři chalupy ve valašském stylu. Každá z nich je trochu jiná, ale všechny mají jedno společné. Nechybí v nich teplo domova, vůně dřeva a jedinečná atmosféra života na samotě. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Přejedete most vedoucí přes potůček, jehož zurčení vás bude doprovázet celým pobytem. Jako kouzlem se před vámi objeví Pomněnka, nejmenší z chaloupek, která ve dvou ložnicích ubytuje čtyři osoby. Nechybí kuchyň, krbová kamna, sauna a venkovní posezení.
Číst více
Na samotě
Parkování
Gril / ohniště
Soukromá sauna
Dětské hřiště / koutek
Přijímáme vouchery AP

Pokoje

Naše tipy

V zimě na lyže

Karolinka je obklopena lyžařskými areály. Jeden je přímo zde, další v nedaleké Vranči, Kohútce, nebo ve Velkých Karlovicích.

Výlety

Pokud nejste sportovně zdatní, nevadí. V okolí můžete navštívit termální bazény, venkovní koupaliště, rozhledny, dětská hřiště a spoustu skvělých hospůdek, kde se dobře najíte i napijete.

V létě na kola

V létě je tu ráj pro cyklisty, vede tudy totiž populární cyklostezka Bečva. Tato nádherná část Beskyd je také oblíbeným místem pro pěší zdolávání okolních vrcholů.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Kobylská 223
756 05 Karolinka
Navigovat Web