Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 12 900 Kč
za noc
Na kopci pod lesem a vrcholem hory Dupačka se na vaši návštěvu těší dvě pohádkové roubené chalupy. Ty tady stály vždy, tak jako staleté stromy v jejich okolí. Majestátné stromy vás zde vítají stále, roubenky jsou zcela nové.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Tak velkorysý prostor uvnitř i venku budete hledat stěží. Každá z roubenek má šest ložnic a ubytovat se tady můžete až s dvaceti přáteli nebo početnou rodinou. Každá z ložnic má samostatnou koupelnu a k dispozici je vám taky pračka a sušička.
Číst více
Gril / ohniště
Biotop
Přijímáme vouchery AP
Bežkařská trať
Krb
Konferenční místnost

Pokoje

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.
Od 12 900 Kč
za noc

Naše tipy

Tradiční způsob stavby

Roubenky byly nově postaveny tradičním způsobem a to z místního jedlového dřeva z chráněné krajinné oblasti Beskyd. Kvalitní výrobky ze dřeva jsou absolutní dominantou tohoto místa a to díky Ivě, majitelce, pro kterou je dřevo životním posláním.

Team building a firemní akce

Přijet tady s kolegy nám připadá jako skvělý nápad. Najdete zde prostory pro společné meetingy i aktivity, přesto tady má každý své soukromí a to jsou pro firemní eventy ty nejlepší podmínky.

Nejlepší místo vaší dovolené

Velké Karlovice se nachází v Chráněné krajinné oblasti Beskyd. V létě vyražte na turistiku, na kolo, v zimě pak lyžaři ocení nabídku upravených sjezdových tratí v okolí a co teprve běžecké tratě! Termální bazény, golfové hřiště, tenisové kurty, to vše v Karlovicích najdete.

Slovensko za kopcem

A to doslova. Jestli chcete navštívit naše sousedy, dát si skvělý ovčí sýr, nebo se projít po slovenských kopcích, vyrazit můžete pěšky rovnou z roubenek.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Velké Karlovice 1183
75606 Velké Karlovice
Navigovat Web