Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 12 900 Kč
za noc
Na kopci pod lesem a vrcholem hory Dupačka se na vaši návštěvu těší dvě pohádkové roubené chalupy. Ty tady stály vždy, tak jako staleté stromy v jejich okolí. Majestátní stromy vás zde vítají stále, roubenky jsou zcela nové.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Tak velkorysý prostor uvnitř i venku budete hledat stěží. Každá z roubenek má šest ložnic a ubytovat se tady můžete až s dvaceti přáteli nebo početnou rodinou. Každá z ložnic má samostatnou koupelnu a k dispozici je vám taky pračka a sušička.
Číst více
Gril / ohniště
Biotop
Přijímáme vouchery AP
Bežkařská trať
Krb
Konferenční místnost

Pokoje

Naše tipy

Tradiční způsob stavby

Roubenky byly nově postaveny tradičním způsobem a to z místního jedlového dřeva z chráněné krajinné oblasti Beskyd. Kvalitní výrobky ze dřeva jsou absolutní dominantou tohoto místa a to díky Ivě, majitelce, pro kterou je dřevo životním posláním.

Team building a firemní akce

Přijet tady s kolegy nám připadá jako skvělý nápad. Najdete zde prostory pro společné meetingy i aktivity, přesto tady má každý své soukromí a to jsou pro firemní eventy ty nejlepší podmínky.

Nejlepší místo vaší dovolené

Velké Karlovice se nachází v Chráněné krajinné oblasti Beskyd. V létě vyražte na turistiku, na kolo, v zimě pak lyžaři ocení nabídku upravených sjezdových tratí v okolí a co teprve běžecké tratě! Termální bazény, golfové hřiště, tenisové kurty, to vše v Karlovicích najdete.

Slovensko za kopcem

A to doslova. Jestli chcete navštívit naše sousedy, dát si skvělý ovčí sýr, nebo se projít po slovenských kopcích, vyrazit můžete pěšky rovnou z roubenek.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Velké Karlovice 1183
75606 Velké Karlovice
Navigovat Web