Luxusní srub Líny

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Mysleli jsme, že už takové místo ani nenajdeme, ale naštěstí jsme se spletli. Luxusní srub na okraji obce Líny je zkrátka nádherný. Po překročení vstupní brány si budete připadat jak v jiném světe. Ve světě, kde se můžete schovat a odpočívat v naprostém soukromí. Snoubí se zde luxus spojený s domácí atmosférou, kterou ještě prohlubuje všudypřítomné masivní dřevo. Odsud se vám nebude chtít jen tak odjíždět.

Vybavení

Jak to tam chodí

Dominantou všeho je otevřený velký prostor s rozlehlým obývacím pokojem s masivními krbovými kamny. Obývák navazuje na jídelnu a plně vybavenou kuchyň včetně zrnkového kávovaru. Uprostřed místnosti pak najdete i kulečník. Mimo hlavní budovu je v objektu ještě „atelier“ – samostatně stojící domek na pozemku. Hosté v něm mají také drobné posezení s TV včetně malé kuchyňské linky. Na větší vaření ale musíte stejně do centrální kuchyně srubu.

Kde budete spát

Ve srubu máte k dispozici jednu ložnici s dvěma oddělenými manželskými lůžky. Pokoj je světlý, plný francouzských oken vedoucích do zahrady a především na soukromou terasu s dřevěnou kádí na koupání. V ateliéru neboli druhé budově se pak můžete ubytovat také ve čtyřlůžkovém pokoji s tou výjimkou, že dva lidé se vyspí na palandě. K tomu samozřejmě náleží soukromá koupelna se sprchou a toaletou.

Co tam můžete dělat

V ubytování můžete volně využívat vyhřívaný bazén, infra saunu, solárium nebo chcete-li se v rámci pobytu trochu hýbat, můžete si zaběhat na běžícím pásu, zajezdit na spinningovém kole nebo vyzkoušet další posilovací stroje. Kolem hlavního objektu jsou dvě terasy, kde můžete po večerech grilovat. Děti jistě ocení domek se skluzavkou a houpačkou a dospělí si můžou zahrát stolní tenis nebo už výše zmiňovaný kulečník. V okolí si můžete zajet do Mladé Boleslavi například do muzea Škoda nebo se vydejte opačným směrem na zříceninu hradu Bezděz.

Co byste měli ještě vědět

  • Parkovat můžete přímo na pozemku
  • Wifi připojení v celém objektu
  • Toaletní potřeba jsou zde samozřejmostí
  • Pokud si budete chtít uvařit svou ranní kávu, zrnka si dovezte vlastní
  • Domácí mazlíčky si vezměte klidně s sebou za drobný poplatek

Další nabídky v této lokalitě

Hotel Ještěd

Hotely

Hotel & Hostinec Slunce

Hotely

Soví Újezd

Kouzelné chalupy

Homutův statek

Penziony

Treehouse pod Ještědem

Glamour camping