Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 14 479 Kč
za noc
Mysleli jsme, že už takové místo ani nenajdeme, ale naštěstí jsme se spletli. Po překročení prahu vstupní brány tohoto srubu si budete připadat jako v jiném světě. Snoubí se zde luxus spojený s domácí atmosférou, kterou ještě prohlubuje všudypřítomné masivní dřevo.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Dominantou srubu je otevřený velký prostor s rozlehlým obývacím pokojem a masivními krbovými kamny. Obývák navazuje na jídelnu a plně vybavenou kuchyň včetně zrnkového kávovaru (kávu si dovezte podle svého vkusu). Uprostřed místnosti pak najdete i kulečník. K hlavní budově náleží ještě „atelier“ – samostatně stojící domek na pozemku. Hosté v něm najdou drobné posezení s TV včetně malé kuchyňské linky.
Číst více
Parkování
Gril / ohniště
Soukromá vířivka
Rozkvetlá zahrada
Bezbariérový přístup
Přijímáme vouchery AP
8x 180 m2 8x

Dominantou všeho je velká otevřená místnost (říkáme ji společenská) a masivní krbová kamna. Místnost obsahuje všechnu moderní techniku pro váš filmový maraton (k dispozici je vám obří promítací plátno) či taneční mejdan.

Od 14 479 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Sportem ku zdraví

V ubytování můžete volně využívat vyhřívaný bazén, infrasaunu, solárium nebo chcete-li se v rámci pobytu trochu hýbat, můžete si zaběhat na běžícím pásu, zajezdit na spinningovém kole nebo vyzkoušet další posilovací stroje.

Něco pro děti i dospělé

Děti jistě ocení domek se skluzavkou a houpačkou a dospělí si můžou zahrát stolní tenis nebo už výše zmiňovaný kulečník či velké šachy.

Grilovačky

Kolem hlavního objektu jsou dvě terasy, kde můžete po večerech grilovat a jídlo si pohodlně připravit v obří kuchyni.

Kam na výlet

V okolí si můžete zajet do Mladé Boleslavi například do muzea Škoda nebo se vydejte opačným směrem na zříceninu hradu Bezděz.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Líny 72
294 25 Bukovno
Navigovat Web