Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Mysleli jsme, že už takové místo ani nenajdeme, ale naštěstí jsme se spletli. Po překročení prahu vstupní brány tohoto srubu si budete připadat jako v jiném světě. Snoubí se zde luxus spojený s domácí atmosférou, kterou ještě prohlubuje všudypřítomné masivní dřevo.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Dominantou srubu je otevřený velký prostor s rozlehlým obývacím pokojem a masivními krbovými kamny. Obývák navazuje na jídelnu a plně vybavenou kuchyň včetně zrnkového kávovaru (kávu si dovezte podle svého vkusu). Uprostřed místnosti pak najdete i kulečník. K hlavní budově náleží ještě „atelier“ – samostatně stojící domek na pozemku. Hosté v něm najdou drobné posezení s TV včetně malé kuchyňské linky.
Číst více
Parkování v ceně
Gril / ohniště
Soukromá vířivka
Rozkvetlá zahrada
Bezbariérový přístup
Přijímáme vouchery AP

Naše tipy

Sportem ku zdraví

V ubytování můžete volně využívat vyhřívaný bazén, infrasaunu, solárium nebo chcete-li se v rámci pobytu trochu hýbat, můžete si zaběhat na běžícím pásu, zajezdit na spinningovém kole nebo vyzkoušet další posilovací stroje.

Něco pro děti i dospělé

Děti jistě ocení domek se skluzavkou a houpačkou a dospělí si můžou zahrát stolní tenis nebo už výše zmiňovaný kulečník či velké šachy.

Grilovačky

Kolem hlavního objektu jsou dvě terasy, kde můžete po večerech grilovat a jídlo si pohodlně připravit v obří kuchyni.

Kam na výlet

V okolí si můžete zajet do Mladé Boleslavi například do muzea Škoda nebo se vydejte opačným směrem na zříceninu hradu Bezděz.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Líny 72
294 25 Bukovno
Navigovat Web

Ubytování

Parkovat můžete přímo na pozemku Wifi připojení v celém objektu Toaletní potřeba jsou zde samozřejmostí

Zařízení

K dispozici je ping-pongový stůl Domácí mazlíčky si vezměte klidně s sebou za drobný poplatek