Roubenka Liška

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Krásná nová chata na úpatí svahu, přímo u lyžařského vleku a poblíž lesů a turistických tras, to je Roubenka Liška. A protože sami majitelé ví, jak je důležité, cítit se někde jako doma, vybavili ji přesně tak, jako kdyby ji chystali sami pro sebe. Takže pokud toužíte po klidném a privátním prostředí plném překrásného designu s třešničkou na dortu v podobě originálních kachlových kamen, roubenka určitě splní vaše očekávání. 

Vybavení

  • Luxusní postel
  • Lyžování
  • Vana
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Chata je ideálním místem pro aktivní i odpočinkovou dovolenou. Pronajímá se vždy celá, takže o vaše soukromí bude postaráno a zároveň je plně vybavená, takže tu najdete vše, co ke svému pobytu budete potřebovat. Cena zahrnuje vše mimo parkování. Postačí si tedy jen vybalit a začít užívat vaší zasloužené dovolené.

Kde budete spát

Tato moderní roubenka nabízí ubytování ve čtyřech stylově zařízených pokojích se třemi koupelnami, s kapacitou pro dvanáct osob. Samozřejmostí je plně vybavená kuchyň s velkým jídelním stolem, kdy o teplo se vám postará podlahové vytápění. Pokud si ještě lámete hlavu s tím, co zde budete dělat, když vám nebude počasí přát, je pro vás v každém z pokojů nainstalována Smart TV LG s Netflixem a Apple TV.

Co tam můžete dělat

Rokytnice nad Jizerou a její okolí je skvělou volbou jak pro rodiny s dětmi, tak dovolenou s přáteli, zkrátka na své si tu přijdou malí i velcí. V Rokytném stojí za návštěvu bikepark a lanový park či místní Adrenalin park. Pro zdatnější jedince je nedaleko dominanta západní části Krkonoš - Lysá hora (1.344 m.n.m), ale i s těmi méně zdatnými se můžete sejít na jejím vrcholku, jelikož tam z Rokytnice vede sedačková lanovka. Za zmínku stojí také Horská Bouda Dvoračky, jež je jednou z nejstarších bud v Krkonoších. Titulem jedné z nejkrásnějších hor v celých Krkonoších se naopak pyšní hora Kotel.

Co byste měli ještě vědět

Roubenka se pronajímá minimálně na 2 noci

Bezplatné super rychlé WiFi připojení

Kartička Rokytnice Plus k pobytu zdarma

K dispozici společenské hry pro děti i dospělé, dětský koutek, kulečník, fotbálek, Play Station 4

Parkování za příplatek

Další nabídky v této lokalitě

Luxury Wellness Apartment

Apartmány

Chalupa Sklářská

Kouzelné chalupy

Chalupa Tříč

Kouzelné chalupy

Roubenka Polubný

Kouzelné roubenky

Amenity Resort Špindlerův Mlýn

Hotely