Roubenky na stráni

  4 (1 hodnoceni)

  Představujeme vám roubenky, které majitelé vlastníma rukama a hlavně srdcem postavili. Původně našli malebné chatičky v nádherném prostředí Beskyd a chtěli je zrekonstruovat, bohužel to jejich stav nedovolil a proto na jejich místě vlastnoručně postavili roubenky úplně nové. Snaží se, aby jste se zde cítili lépe, než doma, aby na vás dýchl pocit klidu a sounáležitosti s přírodou.

  V zimě si zapálíte dřevo v krbu, jistě vás potěší podlahové vytápění, plně vybavená kuchyň, panoramatická terasa s nádhernými výhledy, ale hlavně klid a skvělý čistý vzduch. Celoročně zde lze podnikat velké množství turistických, sportovních a relaxačních aktivit. V zimě je možné lyžování v několika ski areálech v okolí, a v létě koupání v blízkém aquaparku a přehradě.

  Dvě zcela nově postavené roubenky nabízí celoroční poklidné ubytování v krásném prostředí Beskyd. Obě roubenky jsou vybaveny totožně, patří k nim velký pozemek s lesem a panoramatický výhled na okolí. Roubenky lze pronajmout společně nebo každou zvlášť. Každá z nich umožňuje ubytování pro 4-5 osob.

  Číst více

  Vybavení

  Další nabídky v této lokalitě

   Cattaleya

   Boutique hotely

    Mezi plůtky

    Boutique hotely

     Medvědí skála

     Kouzelné chalupy

      Jurášek

      Penziony

       Hotel Freud

       Hotely