Roubenky na stráni

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Před pár lety objevili majitelé dvě chaty uprostřed Beskyd a rozhodli se je zrekonstruovat. Bohužel byly v tak špatném stavu, že je museli zbourat a na jejich původním místě postavili dvě roubenky. Jsou tak citlivě zasazené do okolní přírody, že vypadají, jako by tam stály odjakživa. Nově se můžete ubytovat i v Chaloupce na stráni Ostravice. „Snažíme se, abyste se u nás cítili lépe než doma, aby na vás dýchl pocit klidu a sounáležitosti s přírodou,” říká majitelka Jana.

Vybavení

Jak to tam chodí

Roubenky si můžete pronajmout klidně i obě naráz a vyrazit tam jako větší parta kamarádů na prodloužený víkend. V každém ubytování máte k dispozici plně vybavenou kuchyň s jídelním koutem a prostorný obývací pokoj s krbovými kamny, které vás v zimních měsících skvěle zahřejí. Podél chalup je prostorná terasa, odkud budete mít panoramatický výhled na beskydské kopce.

Kde budete spát

Po trochu strmějších dřevěných schodech v roubenkách přijdete do dvou ložnic. V první najdete velkou manželskou postel a v druhém pokoji je oproti lůžku pro dva ještě jedna samostatná postel. V přízemí roubenek se nachází koupelna se sprchovým koutem a toaletou. 

V chaloupce si můžete vybrat buď ložnici v přízemí s manželskou postelí nebo ložnici v patře, kde je mimo jiné i rozkládací gauč. Sedmý a osmý host si může ustlat na pohovce v obývacím pokoji. Oproti roubenkám se můžete naopak těšit na krásnou prostornou vanu, světla svíček, umyvadlo, WC i pračku. Samozřejmostí jsou ručníky a hygienické potřeby pro každého ubytovaného hosta.

Co tam můžete dělat

Celoročně zde lze podnikat velké množství turistických, sportovních a relaxačních aktivit. Rozhodně si udělejte celodenní túru na Lysou Horu nebo si zajeďte do skanzenu do Rožnova pod Radhoštem. V zimě je možné lyžování v několika ski areálech v okolí a v létě koupání v blízkém aquaparku a přehradě. 

Vaše ratolesti si můžou celé dny hrát ve venkovním domku, na pískovišti, skluzavce nebo trampolíně. Uvnitř jsou pro ně zase nachystané knížky, pastelky a spousta společenských her. Ty si samozřejmě můžete zahrát i vy dospělí a kde jinde než venku na zahradě a ogrilovat si k tomu něco dobrého k večeři. Chaloupka na stráni v suterénu ukrývá finskou saunu a odpočívárnu. Říkáte si, že k dokonalému odpočinku vám chybí ještě sklenka vína? Není problém, součástí je i vinotéka s těmi nejkvalitnějšími víny.


Co byste ještě měli vědět

  • Je možno přímo na parkovišti před roubenkami
  • Pejsky vezměte klidně s sebou
  • Wifi najdete v každém ubytování
  • Ubytování nenabízí stravování, za to v nich máte plně vybavené kuchyně
  • Parkování je možné přímo u objektu

Slovo majitele

Milatová Jana
14/02/2019
Představujeme vám Roubenky na stráni, které jsme vlastníma rukama a hlavně srdcem postavili. Snažíme se, aby jste se u nás cítili lépe, než doma, aby na vás dýchl pocit klidu a sounáležitosti s přírodou. Těšit se můžete na panoramatickou terasu s nádhernými výhledy, ale hlavně na klid a skvělý čistý vzduch.
Představujeme vám Roubenky na stráni, které jsme vlastníma rukama a hlavně srdcem postavili. Snažíme se, aby jste se u nás cítili lépe, než doma, aby na vás dýchl pocit klidu a sounáležitosti s přírodou. Těšit se můžete na panoramatickou terasu s nádhernými výhledy, ale hlavně na klid a skvělý čistý vzduch.

Další nabídky v této lokalitě

Endemit Boutique Hotel & Spa

Boutique hotely

Miura hotel

Upper Class

Chaloupka, která existuje

Kouzelné chalupy

Chalupa Sihelne

Kouzelné chalupy

Hotel Freud

Hotely