Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 4 500 Kč
za noc
Přijeďte si oddechnout od všedních dnů a načerpat novou energii. Ubytovat se můžete v této kouzelné chaloupce. Stojí na stráni, pod ochranou okolní přírody. Ráno vyjděte na terasu a užijte si nekonečné výhledy na Beskydy. Toho se jen tak nenabažíte.  
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Jestli se vám při příjezdu bude zdát okolí chaloupky kouzelné, počkejte, až vstoupíte dovnitř. Obklopí vás duch venkovského života, tak jednoduchý a přesto pestrý. Skrývá se v každém kameni, trámu, kusu dřeva.
Číst více
Vítěz v kategorii Roubenky 2021
Na samotě
S domácím mazlíčkem
Gril / ohniště
Soukromá vířivka
Dětské hřiště / koutek
Přijímáme vouchery AP
6x 45 m2 6x

Zcela nově, útulně zrekonstruovaná chaloupka pod Lysou Horou v krásném a klidném prostředí Beskyd.

Od 4 500 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Skvělá poloha

Chaloupka na stráni leží jen kousíček od turistické trasy vedoucí na Lysou horu. V zimě si zalyžujte v několika nedalekých ski areálech a v létě vyražte za koupáním do blízkého aquaparku a k přehradě.

Vinný sklípek, sauna, vířivka a krb

Tato kombinace je dostačující v případě, že vám nepřeje počasí nebo jste si přijeli odpočinout a zrelaxovat se.

Speciálně pro vás

Pokud jste držitelem prémiové Gold, Platinum či Infinite karty nebo firemní Visa karty bude na vás na ubytování čekat košík plný beskydských dobrot jako dárek. Nezapomeňte však při objednávce ubytování zadat kód AmazingVisa2024.

Dechberoucí výhledy z terasy

Osobně jsme na Chaloupce na stráni zažili pár západů a východů slunce a není nic lepšího, než je pozorovat z této veliké terasy.

Pejsky i děti přibalte s sebou

Děti nechte vyřádit ve venkovním domku, na pískovišti, skluzavce nebo trampolíně. Uvnitř, jsou pro ně zase nachystány knížky, pastelky a spousta společenských her.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Ostravice č.ev. 905
739 14 Ostravice
Navigovat Web