Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost
Vyberte termín
Počet osob
Přijeďte si oddechnout od všedních dnů a načerpat novou energii. Ubytovat se můžete v jedné ze dvou kouzelných chaloupek. Ta první stojí na stráni, pod ochranou okolní přírody. Ta druhá pak u řeky. Ráno vyjděte na terasu a užijte si nekonečné výhledy na Beskydy. Toho se jen tak nenabažíte.  
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Jestli se vám při příjezdu bude zdát okolí chaloupek kouzelné, počkejte, až vstoupíte dovnitř. Obklopí vás duch venkovského života, tak jednoduchý a přesto pestrý. Skrývá se v každém kameni, trámu, kusu dřeva.
Číst více
Vítěz v kategorii Roubenky 2021
Na samotě
Gril / ohniště
Soukromá vířivka
Soukromá sauna
Dětské hřiště / koutek
Přijímáme vouchery AP

Pokoje

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.
Od 4 000 Kč
za noc

Naše tipy

Skvělá poloha

Chaloupka na stráni je kousíček od turistické trasy vedoucí na Lysou horu. V zimě si zalyžujte v několika nedalekých ski areálech a v létě vyražte za koupáním do blízkého aquaparku a k přehradě. Chaloupku u řeky, najdete u řeky Ostravice, skrytou v okolních lesích kousek od obce Frýdlant nad Ostravicí.

Vinný sklípek, sauna, vířivka a krb

Tato kombinace je dostačující v případě, že vám nepřeje počasí nebo jste si přijeli odpočinout a zrelaxovat se.

Dechberoucí výhledy z terasy

Osobně jsme na Chaloupce na stráni zažili pár západů a východů slunce a není nic lepšího, než je pozorovat z této veliké terasy.

Pejsky i děti přibalte s sebou

Děti nechte vyřádit ve venkovním domku, na pískovišti, skluzavce nebo trampolíně. Uvnitř, v obou chaloupkách jsou pro ně zase nachystány knížky, pastelky a spousta společenských her.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 250 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Ostravice č.ev. 905
739 14 Ostravice
Navigovat Web