Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 8 990 Kč
za noc
Tato zdánlivě zapomenutá část západních Čech nás uhranula. Dlouhé výhledy přes vlnící se louky a pole, husté lesy a klid jakoby mimo prostor a čas. Mezi nimi jsme objevili tento historický skvost v novém hávu po zdařilé rekonstrukci. Roubenka U Babi vás vtáhne do své útulné náruče a poskytne vám dočasný domov, kam se budete chtít pravidelně vracet.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Jste v území nikoho blízko německých hranic v nejzápadnější části Karlovarského kraje. Okolní vesnice vyprávějí příběhy pospolitosti Čechů a Němců díky zachovalým domům místních sedláků, někdy i 250 let starých. Roubenka U Babi prošla kompletní rekonstrukcí v roce 2015 a dnes nabízí moderní komfort v autentickém hávu lidové architektury.
Číst více
Vítěz v kategorii Roubenky 2022
S domácím mazlíčkem
Gril / ohniště
Soukromá vířivka
Soukromá sauna
Rozkvetlá zahrada
Krb
10x 150 m2 10x

Naše roubenka je historicky cenný objekt, jehož stáří je odhadováno na 200-250 let. Propojení moderních technologií s rázem původního stavení nabízí příjemný zážitek a navozuje pohodovou atmosféru a klid. Roubenka se nachází uprostřed přírody Ašského výběžku, zároveň nedaleko historických měst Cheb a Františkovy Lázně.

Od 8 990 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Tradice

Hrázděná průčelí těchto roubenek jsou jak z pohádky, útulné místnosti a voňavé dřevo vás uklidní.

Wellness

Saunu a vířivku najdete ve stodole a zaručeně tu strávíte hodně času.

Jeďte s partou

Vedle Roubenky stojí její mladší sestra Kamenka a vy tak máte skvělou možnost přijet až ve 20 lidech a využít oba objekty najednou.

Zen

Čas tu plyne jinak, pomaleji a snově. Najdete klid a vyrovnanost.

Výlety

Na kolech toho objevíte hodně, pěšky pak domů donesete v sezóně ty nejkrásnější houby. Autem se můžete jet podívat do okolích lázní.

Poctivá česká kuchyně

Jen pár kroků od Roubenky najdete restauraci Na Gruntu, kde ochutnejte třeba domácí svíčkovou na smetaně a jejich kynuté koláče. V zimě u kachlových kamen, v létě na terase.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Lipná 41
35201 Lipná u Hazlova
Navigovat Web