Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 5 000 Kč
za noc
Přijměte naše pozvání do tradiční chalupy v srdci Jizerských hor, která byla vybudována roku 1876 a po více jak 100 let ji obývala rodina sklářů. V roce 2020 prošla kompletní a velmi citlivou rekonstrukcí za použití původních materiálů, kdy byl kladen důraz na každý detail. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Chalupa Sklářská je vhodná jak pro rodiny s dětmi, tak pro sportovně založené skupiny. Už při příjezdu se setkáte s majiteli, kteří vás zde provedou, velmi rádi vám poví o historii chalupy a doporučí výlety po okolí.
Číst více
Parkování
Gril / ohniště
Soukromá sauna
Rozkvetlá zahrada
Dětské hřiště / koutek
Přijímáme vouchery AP
11x 170 m2 11x

Tradiční chalupa v samém srdci Jizerských hor necelých 5 km od Protržené přehrady a 10 km od osady Jizerka. Místo pro rodinná setkání, výlety s kamarády a sportovní aktivity od kola přes lyže.

Od 5 000 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Sklářská tradice

Chalupa patřila od roku 1876 rodině sklářů, současní majitelé jsou teprve druhými vlastníky. Po sklářích se tu zachovalo pár řemeslných prvků, kterých si na chalupě můžete všimnout.

Rozhlednám zdar!

Během procházek horskou přírodou můžete navštívit čtyři rozhledny v okolí a kochat se výhledy na Jizerské hory a Krkonoše. Dejte nám pak vědět, která se vám líbila nejvíc.

Pro požitkáře & otužilce

Natáhněte se na terasovité zahradě za chalupou. Nad hlavou vám bude šumět les a pod vámi zase říčka Bílá Desná, kam se odvážlivci můžou vydat okusit otužování v její průzračné vodě.

Domeček pro dva

Pokud by bylo potřeba, k chalupě si můžete navíc pronajmout i malý mezonetový apartmán Domeček pro dvě osoby, který s ní přímo sousedí.

Kola, běžky, lyže

Přímo před chalupou vede cyklostezka na protrženou přehradu. Stejným směrem v zimě pak můžete nastoupit na běžky na Jizerskou magistrálu. Milovníci lyžování mají k dispozici sjezdovky na Tanvaldském Špičáku nebo menší v Albrechticích.

Nedaleko přírody

Chalupa se nachází pohých 5 km od Protržené přehrady a 10 km od osady Jizerka. Chalupu lemuje na jedné straně les, na druhé již zmiňovaná šumící horská bystřina Bílá Desná.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Údolní 156
46861 Desná
Navigovat Web