Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 5 000 Kč
za noc
Přijměte naše pozvání do tradiční sklářské chalupy v srdci Jizerských hor vybudované roku 1876. Díky citlivé rekonstrukci za použití původních materiálů a moderních technologií chalupa znovu ožila a vy zde můžete strávit pár aktivních dní v krásné přírodě. Večery můžete strávit ve společenské místnosti hraním deskovek, klábosením s přáteli a popíjením vína ze sklípku přímo pod chalupou nebo odpočinkem v sauně. Chalupářskou atmosféru dokreslí praskání dřeva v původních kachlových kamnech.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Do chalupy Sklářské se vejde 11 hostů, což z ní dělá ideální místo pro rodinná setkání nebo skupiny přátel. Ve velké a plně vybavené kuchyni můžete společně vařit z regionálních surovin, majitelé Vám poradí tajné tipy, kde co sehnat nebo Vám rovnou vše nakoupí. Co říkáte na krajíc chleba s místním medem a čerstvě nadojeným mlékem?
Číst více
Vinný sklípek
Gril / ohniště
Soukromá sauna
Dětské hřiště / koutek
Přijímáme vouchery AP
Masáže
11x 170 m2 11x

Tradiční chalupa v samém srdci Jizerských hor necelých 5 km od Protržené přehrady a 10 km od osady Jizerka. Místo pro rodinná setkání, výlety s kamarády a sportovní aktivity od kola přes lyže.

Od 5 000 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Sklářská tradice

Chalupa patřila od roku 1876 rodině sklářů, současní majitelé jsou teprve druhými vlastníky. Po sklářích se tu zachovalo pár řemeslných prvků, kterých si na chalupě můžete všimnout.

Zaměřeno na regionální produkty

Nechte si od majitelů doporučit ty nejlepší místní speciality, které jen tak někde neseženete. Sýry, klobásky a spousta dalších dobrot.

Kola, běžky, lyže

Přímo před chalupou vede cyklostezka na protrženou přehradu. Stejným směrem v zimě pak můžete nastoupit na běžky na Jizerskou magistrálu. Milovníci lyžování mají k dispozici sjezdovky na Tanvaldském Špičáku.

Rozhlednám zdar!

Během procházek horskou přírodou můžete navštívit čtyři rozhledny v okolí a kochat se výhledy na Jizerské hory a Krkonoše. Dejte nám pak vědět, která se vám líbila nejvíc.

Relax a regenarace

Ať už jste unaveni z výletu nebo si jen chcete dopřát, zajděte do sauny u lesa a poté se nechte na chalupě namasírovat. Dobití baterek zaručeno.

Pobyt v přírodě

Chalupa se nachází pouhých 5 km od Protržené přehrady a 10 km od osady Jizerka. Chalupu lemuje na jedné straně les, na druhé již zmiňovaná šumící horská bystřina Bílá Desná.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Údolní 156
46861 Desná
Navigovat Web