Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1 400 Kč
za noc
Penzion Chornitzerův dům stojí v zástavbě historických budov na náměstí Zachariáše z Hradce v Telči, které spadá pod ochranu UNESCO. Vychutnejte si tady jedinečnou atmosféru původně gotického domu, který díky barokní přestavbě získal kouzelné průčelí s podloubím. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Za dveřmi budovy z 16. století panuje ticho a klid. Všechny prostory jsou čistě a harmonicky zařízené. Už při vstupu do penzionu z krásného náměstí ucítíte příjemnou atmosféru, která začíná u milé paní recepční a končí za domem u rybníka. Chornitzerův dům spadá do projektu Domy s duší.
Číst více
Vítěz v kategorii malé penziony
Vinný sklípek
Rozkvetlá zahrada
Přijímáme vouchery AP
Cyklistická trať
Krb
Historické centrum

Pokoje

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.
Od 1 470 Kč
za noc

Naše tipy

Kochejte se!

Využít můžete posezení na okrasné zahradě pod zastřešenou terasou nebo pod slunečníkem s výhledem na Štěpnický rybník. Zpříjemněte si tyto chvíle skleničkou vína ze společnosti Moravíno Valtice, partnera projektu Domy s duší.

Na kole

Okolní krajina nabízí spoustu překrásných cyklistických stezek. V Telči si můžete také půjčit kola. Pokud je máte s sebou, rádi vám je v penzionu bezplatně uschovají.

Gotický sklep

Pod Chornitzerovým domem se nachází gotický sklep, ze kterého můžete nahlédnout do Telčského podzemí.

Chvíle ve dvou

Přijeli jste na romantický víkend s vaši drahou polovičkou? Co takhle projížďka na loďkách po Štěpnickém rybníku? Jen provozní doba je omezená, otevřeno mají od června do srpna.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Náměstí Zachariáše z Hradce 56
588 56 Telč
Navigovat Web