Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1 400 Kč
za noc
Penzion Chornitzerův dům stojí v zástavbě historických budov na náměstí Zachariáše z Hradce v Telči, které spadá pod ochranu UNESCO. Vychutnejte si tady jedinečnou atmosféru původně gotického domu, který díky barokní přestavbě získal kouzelné průčelí s podloubím. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Za dveřmi budovy z 16. století panuje ticho a klid. Všechny prostory jsou čistě a harmonicky zařízené. Už při vstupu do penzionu z krásného náměstí ucítíte příjemnou atmosféru, která začíná u milé paní recepční a končí za domem u rybníka. Chornitzerův dům spadá do projektu Domy s duší.
Číst více
Vítěz v kategorii malé penziony
Vinný sklípek
Rozkvetlá zahrada
Přijímáme vouchery AP
Cyklistická trať
Krb
Historické centrum

Pokoje

Naše tipy

Kochejte se!

Využít můžete posezení na okrasné zahradě pod zastřešenou terasou nebo pod slunečníkem s výhledem na Štěpnický rybník. Zpříjemněte si tyto chvíle skleničkou vína ze společnosti Moravíno Valtice, partnera projektu Domy s duší.

Na kole

Okolní krajina nabízí spoustu překrásných cyklistických stezek. V Telči si můžete také půjčit kola. Pokud je máte s sebou, rádi vám je v penzionu bezplatně uschovají.

Gotický sklep

Pod Chornitzerovým domem se nachází gotický sklep, ze kterého můžete nahlédnout do Telčského podzemí.

Chvíle ve dvou

Přijeli jste na romantický víkend s vaši drahou polovičkou? Co takhle projížďka na loďkách po Štěpnickém rybníku? Jen provozní doba je omezená, otevřeno mají od června do srpna.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Náměstí Zachariáše z Hradce 56
588 56 Telč
Navigovat Web