Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

V srdci Kroměříže stojí penzion, ve kterém majitelé skvěle skloubili historickou hodnotu domu ze 17. století s moderními trendy. Vytvořili tak příjemné místo s nápaditým designem a nízkou energetickou náročností. Penzion je určený jen pro dospělé, děti raději odvezte k babičce na prázdniny. Značka ideál!
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Veškeré pokoje v penzionu jsou buď jednolůžkové nebo dvoulůžkové a však díky přistýlkám se na pokojích mohou ubytovat až 4 hosté. Součástí pokoje je menší, přesto plně vybavená kuchyňka pro přípravu jakéhokoliv jídla. Příjemnou součástí pokoje je i minibar plný vody nebo třeba piva, jehož obsah mají hosté zdarma. Ke každému pokoji náleží samozřejmě i soukromá koupelna se sprchovým koutem a toaletou.
Číst více
Domácí snídaně
Bezbariérový přístup
Přijímáme vouchery AP
Adult only

Naše tipy

Eco-friendly

Majitelé se snažili být ekologičtí a šetrní k přírodě, penzion je proto vybaven inteligentním systémem vytápění, chlazení, ohřevu vody i regulace.

Krásná Kroměříž

Historické centrum Kroměříže, která je od roku 1998 zapsána na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO, je jedním z nejkrásnějších měst České republiky.

Původní prvky

Jsou tu zachované původní prvky domu, které jsou charakteristické pro stavby své doby. V penzionu tak můžete míjet původní schodiště, zelené zábradlí, originální dlažbu nebo třeba okna.

Firemní setkání

Penzion není vhodný jen pro páry, ale například i pořádání firemních teambuildingů. Konferenční prostory pojmou až 45 lidí.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Kovářská 19/4
767 01 Kroměříž
Navigovat Web

Ubytování

Veškeré prostory jsou nekuřácké Penzion je díky výtahu také bezbariérový Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací Domácí mazlíčky musíte nechat raději doma

Zařízení

Wifi k dispozici v celém objektu Zaparkovat je možné nedaleko penzionu buď na veřejném neplaceném parkovišti nebo hlídaném, ale zpoplatněném