Penzion u Kubesa

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Přímo v centru Kroměříže stojí penzion, ve kterém majitelé skvěle skloubili historickou hodnotu domu ze 17. století s novými moderními trendy. Díky celkové rekonstrukci se  majitelům povedlo vytvořit příjemné místo s nápaditým designem a nízkou  energetickou náročností. Penzion je určený jen pro dospělé, děti raději odvezte k babičce na prázdniny. Značka ideál!

Jak to tam chodí

Majitelé se snažili být ekologičtí a šetrní k přírodě, penzion je proto vybaven inteligentním systémem vytápění, chlazení, ohřevu vody i regulace. Současně mysleli na to, aby zachovali původní prvky domu, které jsou charakteristické pro stavby své doby. V penzionu tak můžete míjet původní schodiště, zelené zábradlí, originální dlažbu,  okna a spoustu dalšího. Penzion není vhodný jen pro páry, ale například i pořádání firemních teambuildingů. Konferenční prostory pojmou až 45 lidí.

Kde budete spát

Veškeré pokoje v penzionu jsou buď jednolůžkové nebo dvoulůžkové a však díky přistýlkám se na pokojích mohou ubytovat až 4 hosté.  Součástí pokoje je menší, přesto plně vybavená kuchyňka pro přípravu jakéhokoliv jídla.  Příjemnou součástí pokoje je i minibar plný vody nebo třeba piva, jehož obsah mají hosté zdarma. Ke každému pokoji náleží samozřejmě i soukromá koupelna se sprchovým koutem a toaletou. 

Co tam můžete dělat

Historické centrum Kroměříže, která je od roku 1998 zapsána na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO, je jedním z nejkrásnějších měst České republiky. Proto ať se při procházce vydáte z penzionu doleva nebo doprava, všechny ty malé uličky vás stejně nakonec dovedou ke středobodu města, Arcibiskupskému zámku s proslulou obrazárnou a Podzámeckou zahradou. Takto se zdá, že město budete mít za půl dne prozkoumané, nenechte se ale zmást. Ve výsledku vám na krásy Kroměříže nebude stačit ani celý víkend. Po předchozí domluvě si můžete vychutnat degustaci v arcibiskupských sklepích, projížďku ve vláčku s poutavým výkladem nebo snídani servírovanou na dřevěném prkně ve stylové snídárně zapadající do konceptu celého designu.

Co byste ještě měli vědět

  • Penzion je díky výtahu také bezbariérový
  • Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací
  • Wifi k dispozici v celém objektu
  • Veškeré prostory jsou nekuřácké
  • Zaparkovat je možné nedaleko penzionu buď na veřejném neplaceném parkovišti nebo hlídaném, ale zpoplatněném
  • Domácí mazlíčky musíte nechat raději doma

Slovo majitele

Andrea a Milan Urbanovi
30/09/2019
Snažili jsme se o citlivou rekonstrukci historického domu v centru města Kroměříže,která je plná krásných památek a zahrad.Jsme malý tým s velkým citem pro detail.S ideální polohou – kamkoliv je to od nás „kousek“. Fandíme,realizujeme a využíváme alternativních zdrojů v maximální míře.
Snažili jsme se o citlivou rekonstrukci historického domu v centru města Kroměříže,která je plná krásných památek a zahrad.Jsme malý tým s velkým citem pro detail.S ideální polohou – kamkoliv je to od nás „kousek“. Fandíme,realizujeme a využíváme alternativních zdrojů v maximální míře.

Další nabídky v této lokalitě

Lichtensteinská stodola

Kouzelné chalupy

Theresian Hotel & Spa

Hotely

Miss Sophie´s Olomouc

Boutique hotely

Vinařský dům Mařatice

Penziony

Poloroubenka GRIMIK

Kouzelné roubenky