Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 6583.95 Kč
za noc
Pětihvězdičkový Royal Palace ve stylu art deco je jedním z nejluxusnějších hotelů na Slovensku. Najdete zde nejen špičkovou zdravotní péči od A do Z, ale také fantastickou gastronomii. Odjíždět odtud budete jako naprosto noví lidé. A rozhodně to nebude vaše poslední návštěva.  
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Royal Palace neposkytuje pouze skvělé wellness. Pyšní se širokou nabídkou léčebných procedur vycházejících z minerální termální vody. Mezi nejzásadnější procedury patří CO2 zábaly podporující prokrvení, kúry zaměřené na ženské a urologické problémy a bodyforming na odbourávání tuků.
Číst více
Rozkvetlá zahrada
Svatební místo
Dobře tu vaří
Wellness
Masáže
Design/Architektura

Naše tipy

Léčba zlatem

V hotelu se můžete nechat hýčkat unikátními léčebnými procedurami s použitím 24 karátového zlata. Léčivé a omlazující účinky zlata v kombinaci s termální léčivou vodou dokáží zázraky.

Blahodárná masáž

Hýčkejte se ještě víc. Dopřát si můžete masáž klasickou i obličejovou nebo tu za použití Mäkké techniky proti odbourání stresu a napětí. Šikovní maséři si poradí i s nejzatuhlejšími svaly.

Léčivá voda

Vlastní zdroj Turčianské minerální termální léčivé vody - tak právě tato jedinečnost je doménou hotelu. Najdete tady pitné prameny, používá se v koupelích, vodoléčbě, v hotelu vám nabídnou až 40 procedur. Voda má unikátní složení a prokazatelné léčivé účinky na pohybový, neurologický, gynekologický a urologický aparát.

Vyplavte se z problémů

Léčivé účinky každodenního plavání pocítíte poměrně rychle. Pokud by vám hotelový bazén nestačil, máte volný vstup do vedlejšího aquaparku, který můžete využívat už hodinu před otevírací dobou a mít naprosté soukromí.

Začněte výborným jídlem

Exkluzivní hotelová restaurace Sissi vaří denně receptury z tradiční královské kuchyně. Zaměřují se především na masové speciality, ke kterým vám someliér rád poradí vhodné víno. Smart casual dress code je po čas oběda a večeře vítán.

Speciálně pro vás

Pokud jste držitelem prémiové Gold, Platinum či Infinite karty nebo firemní VISA karty a vyberete si pro svůj pobyt balíček Royal Harmony na 4 noci a více, ubytují vás jako pozornost v apartmánu vyšší kategorie. Nezapomeňte však při objednávce zadat kód VISABENEFITPROGRAM.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

SNP 519 Turčianske Teplice
03912 Turčianske Teplice
Navigovat Web