Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Pětihvězdičkový Royal Palace ve stylu art deco je jedním z nejluxusnějších hotelů na Slovensku. Najdete zde nejen špičkovou zdravotní péči od A do Z, ale také fantastickou gastronomii. Odjíždět odtud budete jako naprosto noví lidé. A rozhodně to nebude vaše poslední návštěva.  

Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Royal Palace neposkytuje pouze skvělé wellness. Pyšní se širokou nabídkou léčebných procedur vycházejících z minerální termální vody. Mezi nejzásadnější procedury patří CO2 zábaly podporující prokrvení, kúry zaměřené na ženské a urologické problémy a bodyforming na odbourávání tuků.
Číst více
Rozkvetlá zahrada
Svatební místo
Dobře tu vaří
Luxusní wellness
Krb

Naše tipy

Léčba zlatem

Během Gold procedury se na obličej aplikuje sérum z termálního pramene za použití 24 karátového zlata. Kombinace, která dodá život a mládí unavené pleti.

Blahodárná masáž

Hýčkejte se ještě víc. Dopřát si můžete masáž klasickou i obličejovou nebo tu za použití Mäkké techniky proti odbourání stresu a napětí. Šikovní maséři si poradí i s nejzatuhlejšími svaly.

Mysleli i na krásu

Krásné nehty jsou nejlepší vizitkou. Proto zde mysleli i na kvalitní služby manikérky a pedikérky.

Vyplavte se z problémů

Léčivé účinky každodenního plavání pocítíte poměrně rychle. Pokud by vám hotelový bazén nestačil, máte volný vstup do vedlejšího aquaparku, který můžete využívat už hodinu před otevírací dobou a mít naprosté soukromí.

Začněte výborným jídlem

Exkluzivní hotelová restaurace Sissi vaří denně receptury z tradiční královské kuchyně. Zaměřují se především na masové speciality, ke kterým vám someliér rád poradí vhodné víno. Smart casual dress code je po čas oběda a večeře vítán.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Turčianske Teplice 519
03912 Turčianske Teplice
Navigovat Web

Ubytování

Snídaně formou švédských stolů v ceně pobytu Čtyřnové mazlíčky nechte doma Koupelna s vanou

Zařízení

WiFi Parkování přímo v areálu