Hotel Elizabeth Trenčín

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Kouzelné místo na Slovensku

Čtyřhvězdičkový hotel vystavěný roku 1902 baronem Arminem Popperem najdete přímo pod trenčínským hradem, v samotném srdci města. Je skloubením historie se špetkou moderny, která byla hotelu dodaná při celkové rekonstrukci. A my musíme říct, že se velmi povedla. Přijeďte se sami přesvědčit. 


Vybavení

  • Domácí mazlíčci vítáni
  • Luxusní postel
  • Parkování
  • Vana
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Velkou doménou hotelu je gastronomie. Pochutnáte si tu především na tradičních středomořských specialitách. Pravidelně pořádají tematické večery, například v podobě steaků, seafood nebo třeba asijské kuchyně. Pokud vyrazíte do hotelu Elizabeth v teplých dnech, doporučujeme posedět na terase ve vnitrobloku, ať už u snídaně anebo večer s koktejlem. Terasa má své kouzlo a co je na ní nejlepší? Je tam klid a ticho. 

Kde budete spát

Ubytovat se můžete jak v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích superior nebo v nadstandardních pokojích typu de luxe. Potrpíte-li si na luxusnější ubytování, vybrat si můžete jeden ze čtyř junior suite apartmánů nebo exklusivní apartmá s prostornou obývací částí a vanou uprostřed koupelny. Všechny pokoje jsou vkusně zařízené za použití hnědých a béžových tónů, samozřejmě mají soukromou koupelnu s přírodní kosmetikou a veškerými toaletními potřebami. 

Co tam můžete dělat

Rozhodně nevynechejte návštěvu wellness ve stylu římských koupelí. Zaplavte si v hydromasážním bazénu, tělo prohřejte ve finské, bylinkové, parní nebo třeba římské sauně. Dopřát odpočinek celému organismu můžete i při masáži. V nabídce najdete nejrůznější typy od masáže lávovými kameny, havajské lomi-lomi, přes detoxikační medovou. 

Když už budete v Trenčíně, samozřejmě musíte navštívit Trenčínský hrad – dominantu celého města. Stejně krásný výhled na celé město budete mít i z Městské věže, postavené v 15.století jakou součást opevnění.

Co byste měli ještě vědět

  • Parkování je možné u hotelu
  • Hotelová recepce vám je k dispozici non-stop
  • Wifi připojení je samozřejmostí
  • Každé ráno se podává snídaně formou švédských stolů
  • S sebou do hotelu si můžete vzít i vaše pejsky

Další nabídky v této lokalitě

U Pařízků

Kouzelné roubenky

Wellness & Spa Boutique Hotel Villa Memories

Boutique hotely

Grandhotel Tatra

Hotely

Villa Rosenaw

Boutique hotely

Na kraji lesa

Penziony