Villa Helia

V pohádkovém prostředí oravské přírody stojí penzion připomínající spíše boutique hotel, vyladěný do posledních detailů. Vedle luxusních dvoupokojových apartmánů tu najdete krásné wellness pro dokonalý odpočinek s vaší polovičkou, spoustu aktivit v okolí a navíc se tu podávají báječné snídaně přímo od majitelů.

Jak to tam chodí

Penzion je adult friendly, což znamená, že se tu mohou ubytovat jen dospělí. Své děti (pokud nějaké máte) dejte na prázdniny k prarodičům a přijeďte si sem užít chvilky ve dvou. Myslí tu i na vaše zdraví a to prostřednictvím vlastní řady Sunroot bio produktů z topinamburu, který pomáhá vyvažovat hladinu cukru v krvi. Sám pan majitel je jeho milovníkem již skoro dvacet let a jeho cesta ke zdravému životnímu stylu je opravdu zajímavá. Nechte si ji osobně převyprávět při vaší návštěvě. Ráno se tak podávají výtečné snídaně z tradiční slovenské kuchyně právě s přídavkem topinamburu a večer si naopak můžete na terase dopřát sklenku výběrového vína.

Kde budete spát

Apartmány jsou řešené primárně pro dvě osoby. Ačkoliv je penzion pouze pro dospělé, je tu i jeden rodinný pokoj, třeba pro vás a vaše přátele. V každém apartmánu najdete pořádně velkou postel, obývací část s gaučem a malým kuchyňským koutem a samozřejmě vlastní sociální zařízení. Všechny pokoje jsou laděné do přírodních tónů bílé a šedé. Interiér tak působí velmi svěže, avšak ne chladně. Některé apartmány mají i soukromou terasu s posezením, kde si můžete vychutnat svou ranní kávu.

Co tam můžete dělat

Ve Ville Helia se skvěle odpočívá. K tomu vám tu poslouží nové wellness, jehož součástí je sauna nebo venkovní vířivka přímo pod hvězdami. Objednejte si i příjemnou masáž pro uvolnění celého těla. Zapůjčit si můžete třeba elektrokola, cyklotrasa vede lesem přímo kolem penzionu. Vyzkoušet můžete i elektroběžky, na kterých dojedete za pět minut do historického centra města. Orava nabízí pestrou škálu turistických tras, nebojte se zeptat přímo v penzionu na cestu. A po celodenním výletě se zavřete do multimediální klubovny, kde si můžete se svou polovičkou pustit nějaký hezký film nebo se jen v klidu schoulit s knihou v ruce.

Co byste měli ještě vědět:

Snídaně máte v ceně ubytování

K wifi se tu také připojíte

Pejsci sem bohužel nesmí

Kola nebo koloběžky vám tu rádi zapůjčí

Další nabídky v této lokalitě

Nordik 1496

Kouzelné chalupy

Hotel Royal Palace Turčianske Teplice

Upper Class

Chata Kamenie

Kouzelné chalupy

Chalets Jasná Collection

Upper Class

Hotel Pošta

Boutique hotely