Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 3 600 Kč
za noc
Přejít na web místa
V pohádkovém prostředí oravské přírody stojí penzion připomínající spíše boutique hotel vyladěný do posledních detailů. Přijeďte se sami přesvědčit, že toto místo je nejen zdrojem odpočinku, ale také zdraví. 
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
O to vaše se postará řada Sunroot bio produktů z topinamburu, který pomáhá vyvažovat hladinu cukru v krvi. Sám pan majitel je jeho milovníkem již skoro dvacet let a jeho cesta ke zdravému životnímu stylu je opravdu zajímavá. Nechte si ji osobně převyprávět.
Číst více

Naše tipy

Síla topinamburu

Topinambur zde pěstují přímo majitelé již osmnáct let kvůli síle inzulínu, který obsahuje. Na snídaních si na produktech z této rostliny můžete pochutnat.

Šlápněte do pedálů

Pujčte si kolo nebo elektrokolo přímo ve vile. Místní krajina je plná kopců, tak dobře zvažte, pro co se rozhodnete.

Adult friendly

V penzionu neuslyšíte dětský křik nebo dusot malých nohou. Sem smí jen dospělí, a tak dejte děti na prázdniny k prarodičům a přijeďte si sem užít ve dvou.

Privátní jacuzzi

Ať už se vrátíte z výletu na kole, pěšky, nebo jste jen vyrazili ve své fantazii za příběhem v knize, na tohle se budete zaručeně těšit. Soukromí a horké bublinky jsou přesně to, co jste potřebovali.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 250 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Mezihradská 1563
026 01 Dolný Kubín
Navigovat Web