Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 6 600 Kč
za noc
Přibližně 50 kilometrů jihovýchodně od Bratislavy najdete luxusní butikový hotel Amade Château. Více než sto leté zdi by mohly vyprávět tajuplné příběhy zámeckého sídla, jež spočívá na troskách někdejší rezidence šlechtického rodu Amadé. Půvabu tohoto místa nestačí popis, to musíte zažít.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Zde přebývá ryzí romantika. Najdete ji třeba v zámecké zahradě ve společnosti impozantního glorietu nebo u sklenky šampaňského na terase, jejíž mohutné sloupoví připomíná kulisy románů z pera Jane Austenové.
Číst více
Vítěz v kategorii Slovensko 2021
Vítěz v kategorii Slovensko 2023
Rozkvetlá zahrada
Kolo / Elektrokolo
Svatební místo
Dobře tu vaří
Wellness
Konferenční místnost

Naše tipy

Jedinečná poloha

Hotel leží na Žitném ostrově, největším říčním ostrově v Evropě. Je to opravdový unikát, jeho polohu si zamilujete! Kromě velkého množství horkých pramenů je v okolí také velmi úrodná černá půda.

Restaurace ve stylu Slow Food

Základem je nic neuspěchat, používat místní suroviny a každé věnovat dostatečný čas na přípravu. Tady zpomalíte, celkově.

Něco navíc

Přidejte do svého programu letní kino přímo v hotelu nebo Hamam-turecké lázně či projížďku v kočáru. Připraven je i program pro děti v podobě rýžování zlata.

Vše co hledáte, najdete tady

A tím myslíme opravdu všechno. Relax v podobě úžasného wellness, kterému nic nechybí, rozsáhlé zahrady, nádherné kavárny ve francouzském stylu, zážitkové restaurace i přírodu všude kolem.

Piknik nebo čaj o páté

V hotelu si můžete užít pomalý brunch a pozdější check out, piknik na zámecké zahradě, nebo klasický čaj o páté.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Dvojrad 333/2
930 25 Vrakúň
Navigovat Web