Hotel Amade Château

Kouzelné místo na Slovensku

Přibližně 50 kilometrů jihovýchodně od Bratislavy najdete luxusní butikový hotel Amade Château. Ten je vybudován ve zrekonstruovaném zámeckém sídle, které bylo postaveno v roce 1904 na troskách někdejšího hnízda šlechtického rodu Amadé. Dnes tu kromě romantických pokojů v pětihvězdičkovém hotelu můžete navštívit také výbornou restauraci nebo rozmanité wellness & spa.

Vybavení

  • Kavárna
  • Luxusní postel
  • Parkování
  • Restaurace
  • Vana
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Unikátnost místa netkví pouze v historii, ale také v lokalitě. Hotel se totiž nachází na Žitném ostrově – největším říčním ostrově v Evropě, který je ohraničen korytem Dunaje a jeho ramenem. Kromě velkého množství horkých pramenů je v okolí také velmi úrodná černá půda. Díky tomu hotelová kuchyně ctí pravidla Slow Food, která zdůrazňují význam místních gastronomických tradic a přípravu jídel výhradně z čerstvých a lokálních surovin.

Kde budete spát

Hotel má 30 elegantně zařízených luxusních pokojů, rozdělených na 10 apartmánů a 20 pokojů. Každá místnost je navrhnuta originálním způsobem, zdobena ručně malovanými tapetami a ručně tkanými přikrývkami. Všechny použité materiály se vyznačují vynikající kvalitou a nádech francouzské elegance podtrhují i názvy jednotlivých budov, kde jsou pokoje umístěny. V hlavní budově Mon Chateau tak najdete pokoje ve stylu francouzských venkovských sídel, v samostatné budově Rendez-Vous jsou pak dvoupatrové apartmány poskytující dostatek soukromí ideálně pro páry. Zaujmou vás ale i další prostory Le Baron, Ma Campagne nebo Daleko od Afriky.

Co tam můžete dělat

Hotel Amade Chateau se také pyšní pestrou nabídkou služeb v místním wellness & spa, který si ale zachovává přátelskou pohostinnost. Připravené jsou vnitřní i venkovní bazény, relaxační doplňky, oddychové zóny, horké koupele i saunový svět. Obsluha vám ráda doporučí nejvhodnější proceduru nebo masáž. V horkých dnech se u venkovního bazénu můžete také osvěžit na baru nebo se naopak vybít na blízkém tenisovém kurtu. V okolí pak můžete vyzkoušet jízdu na koni na nedalekém ranči, vydat se na kolo, pěší túru nebo si domluvit výlet na kajaku po téměř panenských vodních cestách Dunaje.

Co byste měli ještě vědět

  • Místo je ideální také pro soukromé oslavy, svatby, teambuildingy a konference.
  • Hotel nabízí i doplňkové služby a eventy, jako třeba nedělní brunche s pozdějším check-outem zdarma, čaj o páté, ochutnávku kaviáru nebo letní kino a pikniky.
  • Vyžití je připraveno i pro děti, například v okolí přetrvává tradice rýžování zlata.

Slovo majitele

Eva Nagyvendégi
20/11/2020
Pozývame Vás objaviť čaro minulosti v luxuse piatich hviezd.
Pozývame Vás objaviť čaro minulosti v luxuse piatich hviezd.

Další nabídky v této lokalitě

Vinařství Skoupil

Penziony

Palace Hotel Pezinok

Hotely

Vinařství Obelisk

Malé penziony

Vinařský dům Mařatice

Penziony

Treehouse

Glamour camping