Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost
Vyberte termín
Počet osob
Nejmalebnější domeček ze všech domečků najdete přímo u břehů Vltavy, těsně před jejími jižními meandry v jednom z nejkouzelnějších měst Česka. Nepřeháníme, věřte nám. Sami jsme se byli přesvědčit, jak romantické tohle krumlovské zákoutí je a jak moc mu přesně takový domeček chyběl.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Vyrazit sem můžete ve dvou nebo ve čtyřech. V Domečku jsou dva apartmány, ten horní je prostornější s balkónkem, ten spodní o něco menší, ale vynahradí vám to terasou u řeky. Oba jsou tak kouzelné, že o zážitek budete mít postaráno tak jako tak.
Číst více
Přijímáme vouchery AP
Servis přímo od majitelů

Pokoje

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.
Od 2 500 Kč
za noc

Naše tipy

Báječní majitelé

Majitelé Jana s Ivem vám moc rádi poradí, kam se ve městě vydat, co neminout a kde si dát něco dobrého na zub. Od Jany navíc dostanete sladké překvapení a Ivo jako místostarosta pro kulturu vás zahrne tipy, co se ve městě právě děje.

Voroplavba

Neprojet si Krumlov po Vltavě by byl hřích. Naštěstí nemusíte být žádní velcí vodáci. Stačí se majitelů zeptat na voroplavbu a moc rádi vám zajistí unikátní proplutí městem na vorech. Rozhodně není čeho se bát, v klidu to dáte i se skleničkou vínka v ruce.

Ranní koupel

Vltavu máte přímo u nohou, a tak si nezapomneňte plavky. Přímo u Domečku je malá ulička, která vás dovede k řece, do které si můžete v létě skočit se ochladit anebo v chladnějších dnech otužit.

Kousek od centra

Do města to budete mít co by kamenem dohodil. Po Plešiveckých schodech tam budete za pět minut, ale my doporučujeme se projít po terasách u Domku Egona Schieleho a městským parkem podél Vltavy.

Na uvítanou

Po příjezdu na vás bude čekat hned několik překvapení v ledničce - naprosto skvělé makronky přímo od Janičky a na uvítanou také bublinky v podobě prosecca, které doporučujeme si vychutnat na balkónku nebo na terase.

Kavárna v synagoze

Pokud bychom měli vyzdvihnout jedno místo, kam si zaběhnout na snídani anebo si vzít něco sladkého s sebou, bude to nově otevřené Café Synagoga. Jejich koláčky s tvarohem a povidly jsme si dokonce vezli s sebou domů.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 250 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Plešivecká 122
38101 Český Krumlov
Navigovat Web