Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1 891 Kč
za noc
Představte si krásný původní městský dům, vysoké stropy, okna, světlé a prostorné místnosti po kompletní citlivé rekonstrukci. Ačkoliv je dům kompletně zrekonstruován tak, aby poskytl, co největší pohodlí, zachoval si ráz původní krásné stavby.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Celý tento krásný dům vám nabízí celkem sedm apartmánů. Každý je jinak velký, každý v trochu jiném stylu, stačí si vybrat ten svůj oblíbený. Všude si ale můžete být jisti, že vám nebude nic chybět a že v něm najdete vše, co potřebujete.
Číst více
IQOS friendly
S domácím mazlíčkem
Nespresso na pokoji
Soukromá vířivka
Přijímáme vouchery AP
Ve městě

Pokoje

Naše tipy

V centru města, přesto v naprostém klidu

Tohle vás opravdu překvapí. Jakmile zavřete dveře apartmánu, jako byste se ocitli někde na samotě u lesa, přitom jste stále v centru dění.

Všechno na dosah

Ostrava je plná malých, krásných kavárniček, hospůdek, na dosah ruky máte park, uličky v centru města stojí za to, se po nich při západu slunce procházet.

Vlastní terasa, vířivka a relax nad městem

Hvězdná obloha, bubliny, ty ve vodě, i ty ve skleničce a krásná, útulná terasa, kterou najdete u dvou loftových apartmánů.

Síla v prostoru a detailech

Přesně to je tou hlavní doménou tohoto kouzelného místa. Všude, kam se podíváte, na co sáhnete, ladí, hladí a potěší vaše oko.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

S.K.Neumanna 608/7
70200 Ostrava
Navigovat Web