Apartmány Salabka

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Probouzet se uprostřed zeleně přímo na vinici, ale přitom neopustit centrum města? Ne, to není oxymorón. Nebojte se, nemusíte ani opustit hranice Prahy, protože jeden takový malý velký skvost je přímo v Troji, nedaleko pražské zoo. Projděte se po vinařství a nechte se přiučit výrobě vína.

Jak to tam chodí

Součástí Salabky je fine diningová restaurace. Kreativní kuchařský tým pod vedením Petra Kunce klade důraz na lokální suroviny a producenty. Chody se tu servírují formou řízených degustací a je jen na vás, zda si vyberete střídmější variantu o třech chodech nebo se pořádně rozšoupnete a dáte si osmichodové degustační menu. Restaurace Salabka je opravdu delikátní, a tak není divu, že je zařazena do průvodce Michelin. Tím, že leží přímo na vinici, tak ho sami samozřejmě i produkují. Víno si tak ostatně můžete zakoupit i domů, společně s jejich pálenkami.

Kde budete spát

Ubytovat se na Salabce můžete v šesti apartmánech. Ty jsou zařízené po vzoru francouzského šmrncu pomocí čistých linií a současného designu. Tři z nich vycházejí ze stylu Provence a mají výhled  na severní nádvoří. Další tři jsou již o něco prostornější, mnohdy mají i obývací část. V nich si můžete dopřát koupel v designové, volně stojící vaně.

Co tam můžete dělat

Objekt Salabky je velmi členitý, plný malých zákoutí, kde můžete uspořádat svatební obřad. Své ano si tak můžete říct uprostřed vinice v historickém altánku, ve stylovém salonku vinařství, nebo na vzdušné terase. Pro váš velký den vám zařídí vše od cateringu, po organizaci programu přímo na místě

Pobyt na Salabce byste rozhodně však měli spojit s návštěvou zoologické zahrady, kam pohodlně dojdete pěšky. Centrum Prahy máte jistě už prozkoumané, zkuste tentokrát vyrazit na procházku třeba na Letnou nebo do Stromovky. Všude vás doveze autobus.


Co byste měli ještě vědět

V restauraci rádi vyhoví vašim požadavkům, případně alergiím

V období večeří od 17.30 hodin se nedoporučuje vstup dětí do restaurace

Doporučený dress code na večeři je smart casual

Parkovat můžete přímo v objektu

Do Salabky se dostanete ale i MHD z Nádraží HolešoviceDalší nabídky v této lokalitě

Apartmá Staré Město Praha by Chateau Mcely

Upper Class

Mostecka Apartment

Apartmány

Alchymist Grand Hotel and Spa

Upper Class

Maximilian Hotel

Hotely

Art Hotel Praha

Hotely