Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1 639 Kč
za noc
U lesa s překrásným výhledem do údolí Moravice a na protilehlé svahy. Tam se nachází apartmány Modřínová Archa, ve kterých můžete složit hlavu po lyžování, výletě na kole nebo procházkách po okolí. Jeseníky nabízejí nespočet možností pro zaryté sportovce i lenochy, kteří si chtějí odpočinout u dobré knížky, zregenerovat v privátní sauně a nebo relaxovat při zpěvu ptáků.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Archa, která získala svůj název díky modřínovému obložení, které jí dodává charakteristický vzhled, vám díky své strategické lokaci nabídne to nejlepší z obou světů.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Parkování
Gril / ohniště
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly
Terasa

Pokoje

Naše tipy

Po túře do sauny

Novinkou je privátní finská sauna, kterou vám majitelé po předchozí domluvě vyhřejí na báječných 80 stupňů. Do sauny se vejde až 8 lidí najednou ale díky polopropustným oknům vás v ní neuvidí. Během saunování se můžete kochat výhledem na rozlehlou louku a les. Hřejivou atmosféru si můžete doladit barvou a intenzitou podsvícení.

Na výlet

Na výlet vyrazte po Naučné stezce Bílá Opava nebo vytáhněte kola a uspořádejte cyklovýlet na Slezskou Hartu. V zimě si nenechte ujít návštěvu Ski Areálu Čerťák.

Slunečná terasa

Posaďte se na terasu Modřínové Archy, chytejte sluneční paprsky a zapomeňte na všechny problémy.

Vybavená kuchyň

V kuchyňském koutu s chladničkou, mrazákem, indukčními deskami, mikrovlnkou, toustovačem a rychlovarnou konvicí snadno připravíte rychlé snídaně i vynikající večeře.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Horní Václavov 150
792 01 Václavov u Bruntálu
Navigovat Web