Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2 000 Kč
za noc
Kdo navštívil Harrachov, tak ví, že to určitě nebylo naposledy. A ten, kdo navštíví Mumlava Resort, rozhodně nebude chtít domů. Pokud jste vášnivými sportovci anebo raději poznáváte krásná místa dovolenkářským tempem, apartmány Mumlava předčí všechna vaše očekávání.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Resort má skvělou strategickou polohu, protože jak centrum města, tak krkonošskou přírodu, máte doslova na dosah ruky. A zároveň panuje v pokojích klid a ticho i v hlavních turistických sezónách. Check - in je v apartmánech bezkontaktní, takže si můžete příjezd naplánovat na kdykoli a bez čekání.
Číst více
Parkování
Gril / ohniště
Dětské hřiště / koutek
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Turistika

Pokoje

Naše tipy

Mumlavský vodopád

Přesně 988 metrů vás bude oddělovat od nejpopulárnější přírodní harrachovské atrakce - Mumlavského vodopádu. Příjemná lesní procházka k němu stojí jen pár minut a zvládnou ji i ty nejmenší.

Wellness

Pokud toužíte po odpočinku v saunách nebo vířivce, žádný problém! Jen 1 kilometr od resortu budete mít k dispozici wellness v sesterském hotelu Bellevue.

Sportovat do vyčerpání

Ať už v létě nebo v zimě, sportovat se tady dá snad všude, kam se podíváte. Najdete tu spoustu cyklistických tras, pěších túr, bobovou dráhu nebo parádní sjezdovky.

Letní opékačka

Ohniště, na kterém si po teplých letních večerech opečete šťavnaté špekáčky. Už se vám určitě sbíhají sliny! A ještě si k tomu vzít kytaru a zazpívat si pár písniček, to zní jako pravé léto.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Harrachova 107b
512 46 Harrachov
Navigovat Web