Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 4 900 Kč
za noc
Vrchlabí, také nazývané jako vstupní brána Krkonoš, nabízí k ubytování tuto nádhernou prvorepublikovou vilu. Vila Pražská byla majiteli zrekonstruována tak, aby zanechala jeho ducha a vznikly z toho 3 moderné a do detailů zařízené apartmány. Snoubí se zde soukromí a pohodlí plně vybaveného bytu s hotelovým zázemím, a tak je vhodný, ať už cestujete s rodinou, na romantický výlet ve dvou či služebně.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
V apartmánech nechybí plně vybavená kuchyň s Nespresso kávovarem či vinotékou. Na detailech si zde dali záležet a náhodě nenechali ani výběr ložního prádla. Vybrali si českou značku Lejaan, která se specializuje na nejlepší ložní prádlo na trhu. Vedle v hotelu na vás bude každé ráno čekat snídaně a soukromá zahrada s posezením láká k odpočinku na čerstvém vzduchu či letním večerům u grilu. V případě, že dovolenkování berete poctivě a vaření vás neláká, do centra Vrchlabí s výběrem kaváren a restaurací to budete mít kousek.
Číst více
Parkování
Nespresso na pokoji
Soukromá sauna
Přijímáme vouchery AP
Krb
Výhled

Pokoje

Naše tipy

Běžkaři a skialpinisté

V okolí Vrchlabí si to zamilují ne jenom lyžaři. Běžkaři a skialpinisté mohou kromě upravované a osvětlené tratě u stadionu prozkoumat okolí na oblíbených trasách, jako jsou Žalý – Benecko, Herlíkovice – Horní Mísečky nebo Kněžice – Vejsplachy.

Indoor golf

V areálu naleznete unikátní golfový simulátor, a tak bez jakýchkoliv obtíží si golf mohou vyzkoušet i začátečníci. Ti zkušenější jistě ocení přesnost dat, která simulátor nabízí.

Firemní teambuilding i školení

Prostor jógového studia dokáží proměnit v perfektní školící místnost nebo kinosál až pro 20 osob. K dispozici budete mít základní vybavení či možnost objednat si coffee breaky.

Vyžití (nejen) pro děti

Ve Vrchlabí určitě navštivte Krkonošské muzeum, zajděte na prohlídku zámeckého parku nebo si naplánujte výlet do nedaleké Zoologické zahrady se Safari ve Dvoře Králové nad Labem. Vila Pažská pro vás bude skvělým výchozím bodem.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Pražská 656
54301 Vrchlabí
Navigovat Web