Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 3360.56 Kč
za noc
Věříme, že o Hotelu Seidorf, který je svého druhu krkonošskou ikonou luxusu, jste už určitě slyšeli. Tentokrát Vám ale chceme představit jeho mladší sestru - Villu Hotelu Seidorf, které k dokonalosti také nic nechybí a naopak pro mnohé může její komorní charakter skýtat spoustu předností.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Villa Hotelu Seidorf se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu a nabízí deset prostorných, perfektně vybavených apartmánů, z nichž každý má i vlastní vířivku, terasu a grill. Rodiny s dětmi pak jistě ocení i dětskou herničku pro nejmenší a dostatek zeleného prostoru kolem vily. Hostům jsou zároveň po celou dobu pobytu k dispozici i veškeré hotelové služby a nadmíru pestrá infrastruktura jako jsou tenisové kurty, wellness, bazén…
Číst více
Parkování
Venkovní bazén
Masáže
Sauna
V okolí sjezdovky

Naše tipy

Restaurace Szyszka

Menu restaurace nabízí sezónní, jednoduchou, ale velmi elegantní kuchyni založenou na produktech nejvyšší kvality i tom nejlepší z regionální tradice. Dalším top zážitkem, který tu na vás čeká, jsou degustační večeře tvořené dle preferencí a chutí hostů.

Vinný sklep

Prozkoumejte jedinečný výběr vín nejen z celého světa, ale i regionální vína z vynikajících polských rodinných vinařství.

Seidorf Wellness & Spa

V nepřeberném množství relaxačních procedur, masáží a rituálů si zcela jistě každý najde to své. Nás okouzlily venkovní vířivky a hlavně infinity pool s infinity výhledy…

Na kolo i na lyže

V létě vyražte na kole na nedaleký singletrack „Olbrzymy“ (Obři). V zimě si můžete zalyžovat na sjezdovce v Borowicích vzdálené jen 2 km od hotelu - hotel zajišťuje obousměrnou dopravu.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Liczyrzepy 80b
58-564 Sosnówka
Navigovat Web