Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2 994 Kč
za noc
Svébytný, zásadní i uhrančivý. Přesně takový je prostor nově zrekonstruovaného městského hotelu Perk v centru Šumperka, který vrací zašlou slávu funkcionalistickému Grandu i s jeho legendárním obloukovým nárožím. Milovníci kvalitní architektury a světového designu si v něm přijdou na své. Tvary, barvy, struktury, světla a celkový estetický koncept dělá Perk jedinečným místem na mapě českého hoteliérství, který rozhodně stojí za to prožít. Intimně, beze slov a třeba rovnou v luxusním prezidentském apartmá na střeše budovy.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Kromě něj tu ve třech patrech najdete dalších 34 pokojů se 70 lůžky, velkorysé lobby a moderní konferenční prostory včetně terasy s 50 místy k sezení a vlastní kuchyní. Takže pokud plánujete firemní event nebo významnou business večeři, uložte si do mapy Šumperk, do kufru auta přibalte pohorky a připravte se na vítězství. V Perku uzavřete každý obchod.
Číst více
Vítěz v kategorii Kouzelná novinka 2023
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Masáže
Sauna
Design/Architektura
Turistika

Pokoje

Naše tipy

Jeseníky na talíři

Součástí hotelu, a nejen pro ubytované, je restaurace s cukrárnou, kde vám šéfkuchař Jan Malý naservíruje z lokálních surovin zcela jedinečné pokrmy, ozvláštněné láskou k Jeseníkům a úctou ke kuchařskému řemeslu.

Hory plné života

A taky otázek, na které si v nich budete muset odpovědět sami. Ale právě proto vás Jeseníky tak lákají, že? Ty hluboké lesy, křišťálově čisté bystřiny a dlouhá údolí v celé jejich divokosti, které se dá zdolávat na nejrůznější způsoby a pokaždé trochu jinak: pěšky, na kole, na lyžích či na běžkách.

Jako v Alpách

Nadechněte se, cítíte to? Tak voní nejčistší vzduch v Česku, kterým se pyšní právě Jeseníky. A ty máte z Perku coby kamenem dohodil – schválně jsme to stopovali: 20 minut autem a stojíte pod sjezdovkou.

Všude blízko

Chcete tipy na výlet? Co stojí za to vidět, jsou nedaleké Velké Losiny se svým renesančním zámkem a proslulou ruční papírnou nebo také přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně. Svou výpravu ale klidně můžete začít ve stylu slou: u dobrého kafe v místní výběrové kavárně Pikola na náměstí.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

17. listopadu 413/1
787 01 Šumperk
Navigovat Web